Anjelská svadba

Svadby na rôzne témy sú síce skôr bežné v zahraničí, no pomaly tieto trendy prenikajú aj k nám. Okrem iných typov svadieb, môžete mať aj anjelskú svadbu. Táto téma sa k svadbám vcelku hodí, čo poviete?

Ako taká svadba vyzerá?

Anjelská svadba, ako už jej názov napovedá, spočíva v tom, že takmer všetko okolo svadby bude nejakým spôsobom spojené s anjelmi.

Výber šiat, výzdoba sály ako aj svadobná torta, kytica či oznámenia a pozvánky – to všetko by malo súvisieť s anjelmi. Pri výbere šiat siahnite po takých, ktoré evokujú „nadpozemský“ dojem. Ideálna farba je biela, prípadne so zlatistými či striebornými výšivkami a doplnkami. K anjelským svadobným šatám sa hodia aj správne anjelské topánky. Skúste pohľadať také, ktoré sú zdobené jemnými pierkami – budú pôsobiť odľahčene a vznešene.

„Anjelská“ svadba dostane tú správnu atmosféru aj vďaka družičkám s anjelskými krídlami. Na toto sa najlepšie hodia družičky mladšieho veku, teda malé dievčatká, ktoré budú v takýchto anjelských krídlach pôsobiť skutočne anjelsky. Ešte dokonalejší efekt dosiahnete, ak dáte družičkám na hlavu čelenky z jemných pierok, kvietkov alebo jemných perál, čo bude pôsobiť ako svätožiara.

Pozvánky a svadobné oznámenia možno tiež pripraviť v „anjelskom duchu“. Je mnoho pekných motívov anjelov, takže si stačí len vybrať.

Obrúčky, torta a kytica

Anjelské svadobné obrúčky nemusia byť práve v tvare anjelov, ale čo takto vybrať si obrúčky s motívom anjelských krídel? Takéto svadobné prstene budú perfektne dopĺňať anjelskú tematiku vašej svadby. Tortu stačí ozdobiť postavičkami anjelov a hneď bude vyzerať anjelsky. Svadobnej kytici k anjelskému vzhľadu iste dopomôžu biele jemné pierka. Biele pierka sa hodia aj ako doplnok rôznych dekorácií do svadobnej sály – kvetov, svietnikov, stoličiek či menoviek na stôl.