Hello Kitty svadba

Hello Kitty je roztomilá mačička, ktorú poznajú asi všetky malé dievčatká na celom svete. Táto mačička sa zjavuje v rôznych podobách na pultoch predajní – môžete mať plyšové či plastové hračky s jej podobou, vaky, knižky, omaľovanky, oblečenie s jej potlačou a množstvo iného.

A Hello Kitty je očividne obľúbená aj u vyšších vekových kategórií žien. Niektoré ju milujú natoľko, že svoj svadobný deň tematicky prispôsobia práve tejto postavičke. Milé? Detinské? Choré? Možno, no predsa len sa vo svete takéto svadby konajú. Pozrime sa teda na to, ako by „Hello Kitty svadba“ mala vyzerať.

Svadobné oznámenia môžu byť hneď prvou vecou, ktorá vašim hosťom ukáže, ako veľmi malú mačičku milujete. Pokojne si možno pozvánky a oznámenia nechať zhotoviť s obrázkom Hello Kitty.

Svadobné šaty môžu vyzerať rôzne, no ak chcete mať čo najviac „Hello Kitty svadbu“, potom nech sú vaše šaty ozdobené podobizňou tejto postavičky. Či už vo forme výšiviek, nášiviek alebo iným spôsobom. Aj šaty družičiek je dobré zladiť a doplniť motívom Hello Kitty.

„Hello Kitty“ svadba by sa tiež mala konať v správne zladenej sále – výzdoba v podobe plyšových mačičiek umiestnené na rôznych miestach, obrúsky na svadobnom stole s potlačou Hello Kitty, dokonca aj kartičky s menami hostí na stole môžu byť doplnené obrázkom vašej milovanej mačičky. Nesmie chýbať svadobná torta s mačacími postavičkami .

Fantázii sa medze nekladú, takže aj kyticu nevesty možno nejakým spôsobom doplniť populárnou mačičkou. Prispôsobiť sa, samozrejme, dá aj výzdoba auta.

No a v neposlednom rade nezabudnime na obrúčky, bez ktorých sa nezaobíde žiadna svadba. Svadobné obrúčky možno doplniť gravírovaním podobizne Hello Kitty. Ženám, ktoré sú touto mačičkou posadnuté, sa iste budú páčiť, horšie sú však na tom zrejme ich manželia...

„Hello Kitty svadba“ sa u nás zatiaľ zrejme ešte neuskutočnila. Vo svete si však takto ladenú svadbu užil nejeden párik. Kuk: romance-fire.com