Svadba ako z rozprávky

Rôzne rozprávky, filmy a hrdinovia z nich často veľmi ovplyvňujú náš život. Možno sa im v niečom chceme podobať, mať ich schopnosti, alebo aspoň byť takí očarujúci ako naši filmoví hrdinovia. A niektorí ľudia svoj obdiv a lásku voči svojim obľúbeným filmovým postavám vyjadria aj tým, že si usporiadajú svadbu v rozprávkovom či filmovom duchu.

Existuje párik, ktorý bol natoľko očarený rozprávkou o zlobrovi Shrekovi a princeznej Fione, že sa rozhodli vystrojiť si „zlobriu“ svadbu.

Nevesta aj ženích mali na sebe oblečenie ako Shrek a Fiona a okrem toho ich tváre zdobil skutočne podarený „zlobrí“ make-up zelenej farby. No nielen samotný párik, ale aj svadobní hostia boli oblečení v rozprávkových kostýmoch.

Zaujímavé sú aj svadby v Disneylande, ktoré skutočne pripomínajú rozprávky. Nevesta sa môže nechať priviezť do zámku Spiacej princeznej v Popoluškinom rozprávkovom koči. Medzi svadobnými hosťami môžu byť aj postavičky ako Mickey Mouse či iní rozprávkoví hrdinovia.

Veľmi nezvyčajným spôsobom poňal svoju svadbu aj párik, ktorý sa inšpiroval seriálom Star Trek a na ich svadbe sa dokonca aj strieľalo (samozrejme, iba akože).

Takýchto zvláštnych a nezvyčajných svadieb sa odohráva čoraz viac na celom svete. Tento trend je možno spôsobený tým, že ľudia chcú nejakým spôsobom vyniknúť a odlíšiť sa od iných, tradičných svadieb. A ak sa vám takýto štýl svadby nepáči, musíte uznať, že je to aspoň originálne. Niekoľko fotografií svadby ako z filmu Shrek  na inšpiráciu