Svadba na balóne

Milujete výšky a vždy ste túžili skúsiť si let vo vzduchovom balóne? Prečo si tento luxus nedopriať práve vo svoj svadobný deň! Ak sa takáto myšlienka zapáči obom partnerom, potom už neostáva iné, len si takúto svadbu naplánovať.

Vo svete sú svadby vo výške pomerne častým a obľúbeným trendom. Niektoré páry si povedia svoje ÁNO s pevnou pôdou pod nohami a let balónom je až akýmsi zlatým klincom svadobného programu, no mnohým sa páči práve predstava spečatiť svoj vzťah v oblakoch, vysoko nad všetkým a všetkými. V balóne môžete byť len vy dvaja, pilot a osoba, ktorá vás bude sobášiť, alebo môžete vziať aj svojich rodičov či iných svadobných hostí, pokiaľ to kapacita balóna dovolí.

Takto ladená svadba môže byť tiež doplnená svadobnou tortou znázorňujúcou ženícha a nevestu v balóne alebo postačia aj vhodné figúrky. Je dobré, ak sa aj svadobné oznámenia nesú v podobnej téme.

Svadba v oblakoch v sebe skrýva skutočne peknú symboliku – sľúbiť si vernosť a lásku vysoko v oblakoch, ďaleko od všednosti a každodenných problémov. Na zemi pristanete už ako pán a pani.

Podľa odporcov tohto trendu je to však len hlúpy a najmä zbytočne drahý výmysel a vidia v tom skôr symboliku „lietania vysoko v oblakoch a následného pádu do tvrdej reality“.

O tento typ svadieb je vo svete stále veľký záujem a rôzne spoločnosti sa predbiehajú v ponukách, aby ste si pre svoj veľký deň vo vzduchovom balóne vybrali práve ich agentúru.

U nás však tento trend ešte rozšírený nie je, takže s ponukou to zrejme až také ružové nebude, ale pri troche snahy sa dá všetko. Rátajte však s tým, že vás to vyjde dosť draho. No ak je to presne to, čo vo svoj veľký deň túžite zažiť, potom iste stojí za to obetovať aj viac peňazí – veď je to váš deň, tak si ho užite podľa svojich predstáv.