Svadba na bicykloch

Povedať si svoje ÁNO sa dá skutočne najrôznejšími spôsobmi. Niektoré páry, ktoré zdieľajú spoločného koníčka v podobe cyklistiky, sa rozhodli spečatiť svoj vzťah na svojich miláčikoch – teda na bicykloch.

Svadba na bicykli je iste originálnym druhom svadby. Je dobré tomu tiež prispôsobiť napríklad svadobné šaty a oblek, najmä ich spodnú časť, aby vám počas jazdy na bicykli nezavadzali a aby sa látka nedostala do kolies.

Nevesta môže mať napr. krátku sukňu a ženích krátke elastické nohavice.

Nevesta a ženích majú každý buď vlastný bicykel, alebo si možno zaobstarať aj špeciálny tandemový bicykel.

A čo by to bola za svadbu bez cyklisticky ladenej svadobnej torty? Často to býva torta v tvare bicykla, alebo znázorňujúca dvojicu na bicykli, prípadne sú na svadobnej torte aspoň figúrky nevesty a ženícha ako cyklistov.

Podobne aj pozvánky bývajú ladené na cyklistickú tému.

Svadby na bicykli môžu byť na hocijakých bicykloch, no často si páry na tento účel zaobstarajú originálny starodávny model bicykla, čo vyzerá omnoho zaujímavejšie a romantickejšie než napr. klasický moderný horský bicykel. Tento dopravný prostriedok je tiež, samozrejme, náležite vyzdobený stuhami, kvetmi a čímkoľvek, čo sa ženíchovi a neveste páči.

Svadba na bicykli je určite originálna a vo svete tomuto trendu podľahlo už mnoho párov, ktoré sa rozhodli vziať práve takýmto spôsobom. Okrem originality je to určite aj ekologický typ svadby. Tak čo, nechali by ste sa inšpirovať?