Svadba na kolieskových korčuliach

Jazda na kolieskových korčuliach je veľmi obľúbeným spôsobom trávenia voľného času pre mnohých ľudí. Kolieskové korčule sú zábavné a naviac je to aktivita, ktorá nám pomáha udržať sa v dobrej kondícii a prispieť k štíhlosti a zdraviu.

No a ak sa stretnú dvaja nadšenci, pre ktorých sú kolieskové korčule dôležitou súčasťou života, môžu si naplánovať aj svadbu na kolieskových korčuliach. Že ste o tom ešte nepočuli?

U nás sa zatiaľ tento trend neudomácnil, no v zahraničí sú svadby na korčuliach častým javom.

Čo k takejto svadbe potrebujete? Samozrejme, hlavne kolieskové korčule. Svadobné šaty a ženíchov oblek môžu byť klasické, alebo tiež ladené viac v športovom štýle, to závisí od každého páru.

Ak by ste však chceli, aby aj všetci vaši svadobní hostia mali namiesto sviatočnej obuvi na nohách kolieskové korčule, mohol by to byť problém, nakoľko všetky babičky, tety či strýkovia by asi neboli touto myšlienkou nadšení.

Okrem toho, že takáto svadba je určite originálna a neobvyklá, je to aj ekologický typ svadby, nakoľko redukuje použitie áut či iných dopravných prostriedkov (i keď závisí od konkrétnej svadby).

Pre ľudí, ktorým kolieskové korčule prirástli k srdcu, je to iste pekný spôsob, ako spečatiť svoju lásku. Mnohé páry, ktoré sa rozhodli pre svadbu na korčuliach, sa vďaka tejto záľube aj zoznámili, takže takáto svadba má pre nich ešte hlbší význam.

Na takej správnej „kolieskovo-korčuľovej“ svadbe by nemala chýbať ani tematicky ladená svadobná torta či aspoň torta s vhodnými figúrkami (ideálny je párik na kolieskových korčuliach, ale používajú sa aj figúrky samotných kolieskových korčúľ a podobne).

Taktiež svadobné oznámenia by mali napovedať o tom, že vaša svadba bude trošku netradičná a že namiesto nablýskaných ženíchových topánok a nevestiných lodičiek budú vaše nohy zdobiť kolieskové korčule.