Svadba na Titanicu

Na svete je možné všeličo a čo sa týka svadieb, platí to hádam dvojnásobne. Jednoducho, nech sú vaše predstavy o svadobnom dni akékoľvek, nie je zrejme nič, čo by sa dnes nedalo splniť.

Ak milujete film Titanic a ideálna predstava vášho svadobného dňa sa spája práve s týmto filmom, lepšie povedané samotnou loďou, potom je to tiež možné zabezpečiť a vaša „svadba na Titanicu“ môže byť skutočnosťou.

Na Slovensku by ste však asi márne hľadali vhodné miesto na svadbu na Titanicu. V Spojených štátoch takáto možnosť ale určite je. Reč je o Titanic Museum Attraction v americkom štáte Tennessee. Tu môžete zažiť tú správnu atmosféru Titanicu, prejsť sa po lodi, kráčať po známom schodisku lode a obdivovať všetko to, čo k Titanicu patrí. Je tu množstvo artefaktov, ktoré pochádzajú skutočne z Titanicu a veľa iných vecí, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru.

Práve tu môžete tiež spečatiť svoj vzťah a prežiť krásnu romantickú svadbu, na akú zaiste vy ani vaši svadobní hostia nikdy nezabudnú. Vaša „svadba na Titanicu“ vám zostane zvečnená v podobe úžasných fotiek, či už z interiéru alebo z exteriéru „lode“.

Ak teda chcete byť originálni, „svadba na Titanicu“ je určite jednou z možností, ako to dosiahnuť. Viac informácií nájdete na tejto internetovej stránke: https://www.titanicpigeonforge.com/titanic-pigeon-forge-rentals-wedding.php