Svadba na traktore

Už ste si asi stihli zvyknúť na rôzne netradičné svadby. Ľudia chcú, aby ich svadobný deň bol jednoducho odlišný a originálny. A tak nečudo, že svoje ÁNO si muž a žena môžu pokojne povedať aj na traktore.

Farmársky zameraná svadba, na ktorú sa nevesta privezie namiesto luxusnej limuzíny na traktore, je vo svete pomerne populárna a nie je ničím extra nezvyčajným.

Traktor si treba, samozrejme, starostlivo vybrať a vhodne vyzdobiť, aby vyzeral ako skutočné svadobné vozidlo. Biele stužky a pokojne aj nejaká tá bábika v svadobnom, alebo kvetinová výzdoba urobia iste aj z inak drsne pôsobiaceho traktora nežnú svadobnú „limuzínu“.

Mnohé páry si na tento účel vyberajú traktorové veterány, ktoré svadbe dodajú romantickejšiu atmosféru ako najnovšie supermoderné traktory dnešnej doby.

Aby mala svadba ten správny farmársky „feeling“, treba tejto tematike podriadiť nielen výber svadobného vozidla ale aj ostatné detaily.

Napríklad svadobná torta by určite mala mať minimálne ako ozdobu traktor alebo niečo podobné. Svadobné oznámenia môžu byť tiež v tvare traktora alebo ozdobené niečím, čo bude napovedať o tematike svadby.

V neposlednom rade možno farmársko-traktorovej svadby podriadiť aj svadobné oblečenie. Nevesta bude musieť vyliezť niekoľkými schodíkmi na traktor a preto sa veľmi nehodia dlhé svadobné šaty a lodičky na vysokom podpätku. Vhodné sú skôr kratšie šaty a pohodlná obuv.

Na farmársku a traktorovo ladenú svadbu sa tiež hodí hudba v štýle country viac ako niečo iné. I keď to nemusí byť pravidlom.

Takúto svadbu si volia najčastejšie ľudia, ktorí majú blízko k farmárčeniu alebo takí, ktorí to berú ako určitú formu recesie.