Svadba s delfínmi

Delfíny sú obľúbenými zvieratami pre mnohých ľudí. Tieto výnimočné tvory nás lákajú a snom nejedného človeka je vidieť, môcť sa dotknúť či dokonca zaplávať si s delfínmi.

A pre takýchto delfínových nadšencov môže byť splnením sna svadba za prítomnosti týchto zaujímavých bytostí.

U nás by ste si takúto svadbu asi len ťažko naplánovali, no vo svete je možné všeličo a tak ani svadba s delfínmi nemusí byť nedosiahnuteľným snom. Svadba s delfínmi je napríklad možná na Floride, kde vám svadobná agentúra zabezpečí týchto úžasných hostí na vašej svadbe snov a postará sa aj o všetko ostatné.

Počas vašej svadby môžu delfíny napríklad urobiť pôsobivý skok, kým si vy vymeníte mladomanželský bozk, môžete si ich pohladiť, „porozprávať sa“ s nimi a samozrejme, môžete sa s nimi pofotiť, aby ste mali trvalú spomienku na tento úžasný zážitok.

Svadba s delfínmi nie je výnimočnou udalosťou len pre ženícha a nevestu, ale iste si prídu na svoje aj všetci svadobní hostia. Veď takáto svadba sa nevidí každý deň.

Niektoré agentúry vo svete ponúkajú aj možnosť zaplávať si s delfínmi na vašej „delfínovskej“ svadbe, čo je iste tiež zaujímavým zážitkom.

Ak by ste chceli dokonalú „delfínovsky“ ladenú svadbu, môžete si nechať upiecť aj svadobnú tortu v podobe dvoch delfínov, dajú sa tiež zohnať krásne obrúčky formované ako delfíny alebo s kamienkami osadenými tak, aby tvorili podobizeň delfína a podobne. Aj svadobné oznámenia možno vytvoriť v tomto štýle.

Napriek tomu, že svadobný deň je vždy výnimočný a nezabudnuteľný, ak milujete delfíny a doprajete si svadbu v ich prítomnosti, bude to pre vás určite nádherná udalosť, ktorá vám navždy utkvie v pamäti.