Svadba v Mc Donald´s

Novým trendom v oblasti svadieb je svadba v Mc Donald´s. Poviete si, že je to nevkusné, hlúpe či dokonca nechutné? Nuž, váš názor vám nikto neberie, avšak takáto svadba je čoraz populárnejšia - minimálne v Hongkongu, odkiaľ tento nápad vlastne vzišiel.

Mc Donald´s neprišiel s týmto nápadom sám, je to reakcia na dopyt od zákazníkov, ktorí bombardovali reštaurácie známeho reťazca telefonátmi a pýtali sa na možnosť prežiť svoj svadobný deň práve na tomto mieste. Mnohí ľudia sa totiž vo fast-food reštaurácií zoznámili alebo tam spolu chodili na rande, a tak ich k tomuto miestu viažu pekné spomienky na spoločne prežité chvíle.

Výhodou svadby v Mc Donald´s je prijateľná cena, čo je lákavé pre mladé hongkongské páry. Tie totiž spravidla nemajú dosť peňazí na usporiadanie drahej svadby a tak je svadba v Mc Donald´s prijateľnejšia.

Svadba v Mc Donald´s má však aj svoje negatíva. Azda hlavným je to, že prevádzka zostáva otvorená pre bežných zákazníkov napriek tomu, že tam vy práve prežívate najdôležitejší deň svojho života, takže nemáte zaručené žiadne súkromie a intimitu.

Taktiež je tu povolené podávať len nealkoholické nápoje, nakoľko zákon zakazuje podávanie alkoholu v takýchto prevádzkach.

Ktovie, či sa svadba v Mc Donald´s stane populárnou aj v iných krajinách. Nechajme sa prekvapiť. Vedenie siete reštaurácií Mc Donald´s však v tomto nápade vidí veľký potenciálny zisk.