Svadba v obchodnom centre

Mnohí ľudia si miesto konania svadby vyberajú podľa toho, kde sa zoznámili alebo kam spolu chodievali. Takéto miesto má pre nich hlbší význam a tak nečudo, že chcú, aby ich svadba bola usporiadaná práve tam.

Niektoré páry túžia po tom, aby sa ich svadba konala v obchodnom centre. Predstava sobáša niekde v supermarkete ako Tesco či Billa nie je u nás určite bežná a možno sa vám to bude zdať poriadne pritiahnuté za vlasy. V zahraničí však takéto svadby dosť „fičia“. Je to zrejme spôsobené jednak túžbou po originalite a tiež, ako sme už spomenuli, pre niektorých ľudí je nejaký obchodný dom výnimočným miestom, ak sa tam zoznámili alebo niečo spolu zažili.

Zvyčajne svadba v obchodnom centre býva bez poplatku za prenájom (to všetko závisí na dohode s konkrétnym obchodným centrom), čo je zaiste veľkou výhodou a ušetríte tým nemalé peniaze. Negatívom však je zaiste fakt, že obchodné centrá zväčša nezatvoria prevádzku kvôli vašej svadbe, takže váš dôležitý deň budú možno sledovať stovky nepozvaných zvedavých hostí nákupného centra.

U nás zatiaľ svadba v obchodnom centre nie je v kurze, no ako to už býva pri väčšine vecí, je dosť možné a pravdepodobné, že sa jedného dňa dočkáme aj takýchto „uletených“ svadieb.

Ak by ste sa zaoberali myšlienkou usporiadať svoju svadbu v niektorom z našich nákupných centier, popýtajte sa na možnosti priamo tam. Väčšinou je to pre tieto obchody cťou a dokážu vyjsť záujemcom v tomto smere v ústrety.