Catering

Pri organizovaní svadby sa mnohí stretneme so slovom catering. Čo to vlastne znamená? Keby ste hľadali v anglickom slovníku, preložili by ste toto slovo ako „dodávanie potravinových výrobkov.“ Keď hodíme slovíčko catering do vyhľadávača, nájde nám už na Slovensku veľa firiem zaoberajúcich sa touto činnosťou. Tak o čo vlastne ide?

Milé nevesty, catering je služba, ktorú môžete využiť aj vy pri organizácii svojej svadby. U nás to ešte nie je také populárne ako v zahraničí, ale dostáva sa to do popredia. Firmy, ktoré túto službu poskytujú, vám prakticky zorganizujú a zaranžujú celú svadobnú hostinu. Stačí len, aby ste im na začiatku vy načrtli svoju vlastnú predstavy svojej svadobnej hostiny.

Spolu si ujasníte, aké by malo byť svadobné menu, svadobná výzdoba, svadobné torty alebo svadobné zákusky. Firmy zaoberajúce sa cateringom vám môžu zorganizovať celú svadobnú hostinu, ale aj rôzne firemné akcie a podujatia. Po výbere dátumu a miesta sa chytia všetkého zabezpečovania pre váš dokonalý svadobný deň.

Jedinou nevýhodou cateringu je, že je to platená služba, ktorá nie je lacnou záležitosťou, a preto si ju nemôže dovoliť každý.