Schudnúť do svadobných šiat

Chcete byť vo svoj svadobný deň tak štíhla ako ešte nikdy? Objednali ste si šaty o číslo menšie s tým, že do nich do svadby schudnete?

Je možné, že na svete exitujú ženy podobné strojom, ktoré pri všetkých tých naháňačkách, vybavovačkách a stresoch pri príprave svadby si dokážu nájsť čas na pravidelnú zdravú stravu a denne hodinu a pol vo fitku. No veľmi veľa žien svoj plán schudnúť do svadby nezvládne. Ostatne svadba je len jeden deň, žena chce byť krásna a štíhla stále. Prečo by neschudla už dávno pred svadbou, ak by jej na tom naozaj tak záležalo?

Je naozaj vhodné dodržiavať vhodný stravovací režim a pravidelne si zacvičiť vo fitku. No pred svadbou radšej nič viac ako udržať si figúru od seba nechcite.

Jediné, čo "shudnutím do svadobných šiat" dosiahnete bude stres navyše z toho, že ste zase raz na smrť hladná zjedla večer dve dobošky. Pred svadbou sa to dobrotami všade len tak hemží. Koláčiky, špeciálne jedlá, alkohol... Odoláte pokušeniu neokoštovať? Málokedy. Čo potom? Výčitky svedomia vám budú odoberať energiu, ktorej budete hlavne v posledných mesiacoch príprav potrebovať viac než dosť. Nechcite od seba príliš. Keď ste so sebou nerobili nič doteraz a predsa vás váš drahý o ruku požiadal, radikálne zlepšovanie svojej vizáže môžete pokojne odložiť na neskôr. Okrem toho, rýchle zhodenie kíl formou „časopisových diét“ má vždy za následok ich skoré navrátenie späť aj s extra bonusom navyše počas svadobnej cesty.

Takže, pri výbere šiat buďte realistická a vyberajte bola vašich aktuálnych rozmerov a proporcií. Nesnívajte. Svadba nie je rozprávka ani sen.