Svadba na narodeniny

Dátum svadby je dôležitý nielen pre jeho výnimočný význam, ale aj preto, že tento deň ostane pre vás navždy dôležitý dňom po celý život – deň výročia svadby. Výročie svadby treba preto vždy náležite osláviť, a tak vám odporúčam vybrať dátum svadby, ktorý sa ľahko zapamätá hlavne pre vašu mužskú polovičku.

Dátum svadby, ktorý je totožný s dátumom narodenia je veľmi atraktívny najmä pre mladé páry, ktoré sa so svadbou neponáhľajú a teda sú ochotné počkať aj dlhšiu časť roka. Ak si vyberiete ako svadobný deň deň vašich narodenín, tak sa váš manžel stane najkrajším narodeninovým darčekom. Ale ak si na darčeky potrpíte, tak si len pripomeňte, že váš partner vás na narodeniny a výročie svadby odbije jedným darčekom, ak si spomenie. Nevýhodou je , že deň vašich narodenín nemusí padnúť na sobotu, a potom je nepraktické mať svadbu cez týždeň, museli by ste sa uspokojiť s menším, jednoduchším variantom.

A nakoniec vás musím ešte sklamať jednoduchým varovaním. Ak si však myslíte, že váš drahý na vaše výročie nezabudne, tak sa radšej zbytočne neradujte, pretože muži jednoducho na takéto veci pamäť nemajú. Radšej mu kúpte kalendár a červeným perom mu to tam poriadne vyznačte.