Svadba pod holým nebom

Tento trend prevláda v zahraničí už veľmi dlho. Je nádhera vydávať sa pod holým nebom na zelenej lúke posiatej rozkvitnutými kvetmi. Svadba je nádherný okamih života každej ženy a mať sobáš a svadobnú hostinu vonku, v prírode, je pre každú ženu veľkým pokušením. Ideálne je, ak sa sobáš a aj hostina konajú na rovnakom mieste, aby sa hostia nemuseli presúvať. Taktiež by bolo dobrým riešením, aby sa svadba uskutočnila na mieste blízko sály alebo haly, kde by sa dalo v prípade nepriaznivého počasia ukryť.

Žiadne počasie nie je ideálne, ani horúce a ani daždivé. Svadba v prírode je dobrým riešením len v teplých mesiacoch, teda máj, jún, júl, august a september. Nevýhody daždivého počasia pozná hádam každý. Ak je počas svadby príliš horúce počasie, koláče sa topia, hostia sa skôr unavia a nebodaj, aby nikto z nich nedostal úpal. Preto ak sa rozhodnete sobášiť pod holým nebom, odporúčam vám posunúť svadobný obrad na neskoršiu hodiny, keď slnko už nebude také ostré, napr. o šiestej večer.

Ak nechcete svoju rodinu zbytočne zaťažiť organizovaním svadby a zariaďovaním všetkých maličkostí, mali by ste využiť svadobné agentúry, ktoré sa zaoberajú organizovaním svadieb. Zorganizovať svadbu nie je maličkosť, ale zorganizovať svadbu v prírode je oveľa náročnejšie.