Svadobné portály

Zatiaľ je u nás svadba výnimočným dňom v živote nevesty a ženícha, no naša predstavivosť a fantázia ďaleko nesiaha ani po členky tvorcom britského portálu. Ich služby sú zadarmo, ale neustále vám do mailu budú chodiť rôzne reklamné maily ohľadom výrobkov, ktoré by na vašej svadbe nemali chýbať. Nad niektorými vecami sa vám až rozum pozastaví a neveríte, že aj toto niektoré nevesty chcú. Cieľom týchto stránok je propagovať výrobky, ktoré si máte na svoju svadbu kúpiť a na spomínanej reklame zarábajú.

Pravdou je že britské a americké internetové stránky sú ohľadom tohto riadne popredu, ich výhodou je však, že prostredníctvom internetu dokážu predať všetko a to hlavne vďaka kupujúcim, ktoré sú na nakupovanie prostredníctvom internetu zvyknuté. Stačí ak sa zaregistrujete na portáli , ktorý pracuje aj vo vašom regióne (u nás taký nie je) a začnete dostávať reklamné maily s výrobkami, ktoré na svadbu potrebujete. Stránky spolupracujú s firmami vo vašom regióne, a tak dokážu nevestám ponúknuť svadobné kytice, šaty, obuv, výzdobu, v rozumnej cene a adekvátnej blízkosti.

A načo je to dobré? No minimálne na tom, že si troške ušetríte nôžky a keď budete vyberať svadobnú kyticu, nepôjdete do desiatich kvetinárstiev, ale iba do dvoch.

Zopár tipov na svadobné weby:

  • www.svadba-info.sk - tu nájdete okrem dôležitých informácií o svadbe, jej plánovaní a všetkých ďalších kľúčových záležitostí aj nejaké to „odľahčené“ čítanie v podobe rôznych svadobných trapasov, môžete si prečítať o svadbách svetových i slovenských celebrít, či o netradičných a originálnych svadobných trendoch.
  • www.svadbaonline.sk - ďalší portál so svadobnou tematikou. Okrem článkov na rôzne témy súvisiace so svadbami tu nájdete aj poradňu, katalóg firiem, ktoré vám môžu pomôcť pri plánovaní svadby, takisto aj fórum, kde možno diskutovať s inými nevestami ale nielen s nimi, bazár svadobných šiat a iných svadobných „potrieb“, fotoalbumy a podobne.
  • www.svadba.sk - podobne ako v predchádzajúcom prípade vám aj táto stránka prinesie okrem článkov na čítanie aj fórum, príbehy, poradňu a veľa iného.
  • www.mojasvadba.sk - táto stránka je v podstate rozsiahle diskusné fórum, kde si môžete s inými nevestami vymieňať skúsenosti s rôznymi firmami, svadobnými salónmi, reštauráciami, ale tiež riešiť klasické i menej klasické svadobné záležitosti. Na stránke je tiež množstvo svadobných fotoalbumov, kde sa môžete pokochať alebo tiež nabrať inšpiráciu pre svoju vlastnú svadbu. Nájdete tu aj katalóg firiem a bazár.
  • www.svadbacasopis.sk - internetová verzia známeho časopisu Svadba. Tu možno nájsť niektoré články z časopisu, diskusné fórum, súťaže či informácie o rôznych podujatiach súvisiacich so svadbami. Okrem tohto si na stránke môžete založiť svoj svadobný fotoalbum alebo si aspoň pozrieť fotoalbumy iných užívateliek.
  • www.svadba24.sk
  • www.abc-svadba.sk
  • www.nevesta.sk