Svadobný zoznam

Kontrolný list (zoznam), a to je čo? U nás sa tento termín nepoužíva, no kontrolný zoznam je najmä pri väčších svadbách veľmi potrebný. Použitie svadobného kontrolného listu vám pomôže spraviť z vášho svadobného dňa ten najšťastnejší deň. Je toľko veľa detailov týkajúcich sa svadobného dňa, že si musíte spísať nejaký kontrolný list alebo zoznam, aby ste na nič nezabudli.

Ak je to možné, tak tento kontrolný list začínate zostavovať 6 až 12 mesiacov pred svadbou. Pri plánovaní svadby si tam môžete zaznačovať dôležité podrobnosti, ako napr. ísť deň pred svadbou pre svadobnú kyticu, vyzdvihnúť svadobné šaty, zaplatiť zálohu za svadobnú hostinu,.... . Kopa drobností, ktoré sú dôležité a viete o nich, no v svadobnom zhone vám môžu ľahko vypadnúť z hlavy. Na kontrolnom liste by nemalo chýbať ani objednanie a vyzdvihnutie svadobných tort a koláčov, kvetov, svadobnej kytice, svadobnej výzdoby, skúška u kaderníčky, vizážistky, skúška a úprava svadobných šiat,... . Najlepšie je keď si z internetu stiahnete zoznam, čo všetko potrebujete vybaviť. Stačí sa potom riadiť týmto zoznam, pričom si zriaďte kontrolný list, pre vaše vlastné dátumy a poznámky. Stačí , ak si tam potom len zaznačíte pripomienky a budete ho mať potom stále po ruke.

Čím bližšie bude váš svadobný deň, tým potrebnejší bude pre vás aj váš kontrolný list. Asi 1 mesiac pred svadbou si zoberte svoj kontrolný zoznam a uistite sa, že ste na nič nezabudli. Nech je ten váš svadobný deň tým najkrajším.