Ako zbaliť babu na inzerát

Pokiaľ chcete zbaliť babu na inzerát, narazíte na problém, ktorý s inzerátmi vôbec nesúvisí. Je to odlišné očakávanie žien od zoznámenia, než majú muži. Muž má zvyčajne na mysli vzťah vo veľmi úzkom spojení so sexom. Žena väčšinou očakáva skôr vzťah, lásku a neskôr možno aj niečo erotiky. Viem, takto to zovšeobecniť je nepresné. Ale asi viete, o čo ide. Chalan chce zbaliť babu na inzerát v nádeji, že sa rýchlo dočká. Baby zas akoby často dúfali, že inzerát podáva ten biely kôň – sluha princa.

Už po prvých pokusoch narazíte na problém zvaný dieťa. Ak sa pokúšate zbaliť babu na inzerát a uvediete niečo v zmysle „bez záväzkov“, dosť pravdepodobne vám aspoň jedna baba vynadá. Dieťa predsa nemôžete považovať za záväzok a podobne.

Ďalším problémom snahy zbaliť babu na inzerát je to, že tie sociálne zručnejšie sa veľmi často dokážu zavzťahovať aj bez inzerátov. Ak sú normálne a majú len trocha šťastnú ruku, ostanú obsadené doživotne. Aká baba sa teda dá zbaliť na inzerát? Väčšinou skôr v problémovej situácii. Ak si nevie nájsť partnera „naživo“ je síce možné že mala smolu. Môže ísť ale aj o babu, ktorá to nejakým spôsobom celé kazí a mužov skôr od seba odpudzuje. Potom zbaliť takú babu na inzerát bude rovnako neľahké, ako v reálnom prostredí.

Preto základné odporúčanie ako zbaliť babu na inzerát je: skúšajte to. Obrňte sa trpezlivosťou. Neočakávajte, že na prvý pokus zbalíte tú pravú. Naopak. Ak sa vám prvé pokusy nepodaria, nevadí. Neskôr sa naučíte zbaliť babu na inzerát práve pomocou učenia. Najhoršie je vybrať si babu hneď z prvých s pocitom „aj tak lepšiu nezoženiem“. Zoženiete. Ale musíte zháňať, nie netrpezlivo voliť.

Ostatne ak chcete zbaliť babu na inzerát, je dosť ľahko možné, že aj vy patríte k ľuďom, ktorí to možno celkom nevedia. Asi nie naživo, ak to robíte na inzerátoch. V takom prípade vám prax s prvými stretnutiami výrazne pomôže zlepšiť si prax a sebaistotu.

Ak chcete zbaliť babu na inzerát, tu je niekoľko tipov, s akými problémami môžete počítať.

Veľa báb na inzerátoch ukazuje fotografiu z minulosti, alebo retušovaný, či inak vylepšený obrázok. Jasné, chcú vyzerať lepšie. Muž, ktorý chce zbaliť babu na inzerát predsa chce čo najkrajšiu. Tak prečo si nepredať mladosti a ubrať kíl vhodným nasvietením? V reálnej situácii je potom muž v šoku, čo to prikvitlo na prvé rande. Jasné, fotka je reklama a reklama klame – hlavne že prilákala pozornosť.

Pripravte sa preto na to, že ženy si radi pridávajú vek, aj vlastnosti ktoré nemajú. Ak k prvému rande budete pristupovať s pocitom, že ide skôr o rutinný experiment, budete menej kŕčovití, menej napätí. Viem, ak chcete zbaliť babu na inzerát, chcete to spraviť rýchlo a s výsledkom. Nie je ľahké povedať si, že prvých 10 stretnutí budeme považovať len za nácvik a nemáme žiadne očakávania. V skutočnosti však práve takým postojom môžete pripútať pozornosť každej z báb, ktoré stretnete.

Zdá sa, že ženy nemajú veľmi v obľube nadržaných a ponáhľajúcich sa. Ak vám príliš záleží na tom dosiahnuť cieľ, zvyčajne sa správate umelo. Tak sa vám nepodarí zbaliť babu na inzerát. Nabudúce na to pôjdete s ešte väčším nasadením a o to menej uspejete.