Ako zbaliť babu na pokeci

Na Pokeci to na prvý pohľad vyzerá celkom senzačne. Mnoho ľudí na kôpke, anonymita, sexuálne narážky sú povolené. Žiaľ nie všetko je tak skvelé, ako to aj vyzerá. Mnoho ľudí, ktorí na Pokeci sedia sú niekým iným, než za koho sa vydávajú. A tak pokecová zoznamka je pravdepodobne jedným z tých horších miest, kde sa oplatí skúšať zbaliť babu.

Trvale tam rotujú rôzne výkriky a pozvania na rande, ktoré už pár rokov asi nikto neberie vážne. Môžete si to ostatne pokojne vyskúšať. Uvidíte, že zbaliť babu na pokeci je dosť ťažké. Najmä ak to myslíte vážne.

Preto lepším nápadom môže byť skúsiť nájsť babu na pokeci v oblastiach, kde sa nerandí. Tam ju zaujať a neskôr pozvať, Tu však je riziko, že bude zadaná.

Všeobecne by som povedal, že na pokeci sedia často problémoví ľudia. Je to pomerne slabá zábava tam písať a komu to stačí? Stojíte o takú babu, ktorú dokáže naplniť on-line chat? Časová investícia, ktorú musíte vložiť do toho, aby ste na pokeci zbalili babu je nepríjemne vysoká.

Ak ste ešte veľmi mladí, tak to trtebárs skúste. Vo vekovej kategórii do 20 rokov máte pomerne reálnu šancu nájsť si na pokeci babu. No čím starší vek, tým menej šancí.

Určite by som okrem pokusov ako zbaliť babu na pokeci skúsil aj zoznamovacie inzeráty.

V obidvoch prípadoch radím dajte o sebe vedieť podrobnosti. Fotografie. Popíšte svoje koníčky a život. Popíšte čo očakávate od vzťahu. Platí psychologická zásada, že ľudia sa boja neznámeho. Ak pozvete na pokeci babu spôsobom „poď von“, nevie o vás nič. Možno ste úchyl, ktorý láka ženy na rande a tam ich hrdúsi. Ak ale napíšete „páči sa mi tvoja fotka, pozri sa na môj profil, rád by som s tebou popísal“ dávate jej čas a informácie. Môže si pozrieť niečo o vás a podľa toho sa rozhodnúť.

Baby idú po emóciách, nebojte sa ich priznať. No a keďže pri pokusoch uloviť babu na pokeci často padajú aj sexuálne narážky, tak sa rozlúčim vetou, ktorú si riadne zapamätajte. Muž potrebuje sex, aby mohol milovať. Žena potrebuje milovať, aby mohla mať sex. No a keďže vy ste ten kto chce uloviť babu, musíte sa prispôsobiť pravidlám hry báb. Či?