Akú babu nezbaliť?

Pokiaľ ste mladí a chcete zbaliť babu, máte podstatne lepšiu štartovaciu pozíciu. Je tu reálna nádej, že sa vám podarí zbaliť babu na celý život. Hneď ako sa prešvihnete za nejakých tých 25 rokov, situácia sa bude značne meniť. Aj vo vyššom veku sa mužovi stane, že chce zbaliť babu. Čo za materiál však je k dispozícii? Dosť často sú to poškodené kusy.

Vopred teda počítajte s tým, že ak vy chcete zbaliť babu, vyberáte si už tovar buď z druhej ruky, alebo nepredajný. To nemusí byť zlé, dokonca to môže byť aj výhoda. Ale treba s tým rátať. Ako príklad môže slúžiť situácia, kedy chcete zbaliť babu a natrafíte na babu, ktorá predtým chvíľu žila s žiarlivcom. Zažila si svoje peklo, ale je normálna. Ak dostane do vzťahu normálneho muža, dokáže to po takej skúsenosti oceniť viac, než keby ste boli jej prvým...

Preto sa toho netreba báť. Pokúste sa zbaliť babu, ale počítajte s tým, že narazíte aj na partiový tovar. Ako príklad môže slúžiť žena, ktorá má vysnívanú predstavu, že ten správny muž má románové vlastnosti. Dokonalé telo, romantickú povahu, 100% času venuje dáme (samozrejme, keďže ako euro miliardár nemusí pracovať) a podobne. Takto zmýšľajúca žena na každom mužovi v okolí našla nedostatky a neinak to bude aj na zoznamke.

Ak teda chcete zbaliť babu, ako jedno z prvých kritérií si všímajte vašu rovnocennosť. Pokúste sa odhadnúť. Hodí sa táto baba ku vám? Vzhľadom, vzdelaním, prácou, majetkovo. Ak máte pocit, že ste si podobní, je to dobrý signál.

Nasledovné body čítajte s rezervou – dovysvetlím ich, nie sú to tvrdenia.

  • Málo atraktívny chalan by správne mal zbaliť babu skôr menej atraktívnu.
  • Chalan čo ledva doštudoval základnú školu by sa nemal pokúsiť zbaliť babu s dvoma vysokými a doktorátom.
  • Podobne nie je dobré ak mimoriadne bohatý chce zbaliť babu čo nič nemá.
  • Utiahnutý, subdepresívny introvert vy nemal chcieť zbaliť babu, ktorá je takpovediac hviezdou spoločnosti.

Dopoviem. Tieto tvrdenia neplatia. Každý môže zbaliť babu akú chce a niekedy sa to aj podarí. Výberových kritérií totiž je veľmi veľa. Vzhľadovo málo atraktívny si môže nájsť supermodelku – možno má iné vlastnosti, ktoré jeho vzhľad prevážia. A nemusia to byť práve peniaze.

Chcem aby sme rozumeli tomu, čo znamená pojem rovnocennosti. A teraz pokračujem v téme akú babu nezbaliť. Ak vám na rande príde žena, ktorá je zjavne na vašej úrovni a pritom sa tvári, že jej nesiahate ani pod členky. Mimoriadne varovný signál. Ženy, ktoré snívajú o princovi na bielom koni sú stratou času. Nepokúšajte sa zbaliť babu, ktorá nechce byť zbalená.