Ako zbaliť muža

Podobne ako pri úvahách o tom, ako zbaliť chalana aj pri balení mužov pracujete s rovnakým materiálom: stále je to chlap. Je dobré poznať rozdiely medzi mužom a ženou. Hrajú totiž úlohu pri tom, ako zbaliť muža. Platí poučka:

Žena musí milovať, aby sa mohla mať styk. Muž potrebuje styk, aby mohol milovať.

Jasné, až takto natvrdo to nebude platiť vždy. Sú ženy, ktoré nemajú problém zbaliť muža na jednu noc a sú muži, ktorí sa so sexom neponáhľahú. Mimochodom ukázalo sa, že žena sa o telesné prejavy lásky zaujíma o to viac, o čo ľahšie dosiahne orgazmus. Takže možno tip: naučte sa ovládať svoje telo. Je to dobré mať zvládnuté skôr, než sa pokúsite zbaliť muža.

Ako zbaliť muža na jednu noc

S týmto bodom asi problém nebude na strane mužov, ale žien. Náhodný styk má svoje riziká a významne nevýhodnejšia je v tom pozícia ženy. Preto prirodzene a aj logicky musia ženy robiť viac „drahôt“. Napomáha im v tom časti aj ich nastavenie, ktoré ich núti najskôr sa dostať do vzťahu a až potom všetko ostatné. No aby to nevyzeralo, že tento článok je písaný z kláštora – ak s týmto nemáte problém, nemal by byť problém ani nájsť si muža.

Stačí sa o muža zaujímať. Dajte sa s ním do reči, nech vám niečo poradí. Spýtajte sa na niečo o čom rád hovorí. Prípadne ak sa má čím pochváliť, tak mu vytvorte vhodnú príležitosť. To je prvá fáza v ktorej môžete zaujať muža. Ak chcete zbaliť muža tak zaujať svoju korisť je základ.

Potom už stačí len niekoľko vhodných náznakov a narážok a väčšina mužov „sa chytí“. Príležitosť tohto druhu sa nevyskytuje tak často, ako v ich snoch. A tak ak sa pokúsite zbaliť muža, máte to skoro isté.

Možno namietnete, že ak niektorý muž má rád blondínky a vy ste brunetka, bude problém. Alebo ak sa mu páčia štíhle a vy ste... nie štíhla. Alebo sa môžete obávať, či sa zmestíte do proporcií s poprsím. Nežijeme v ideálnom svete. Lepší vrabec v hrsti, ako motyka na streche. Pokiaľ hovoríme o jednorazovej akcii, málokto sa bude okúňať. Muž, ktorý nemá trvalú partnerku zvyčajne nemá až toľko príležitostí. Takého zbalíte ľahko.

Ako zbaliť muža na vzťah

Pokiaľ chcete muža na vzťah, narážame na prvý problém. Niektorí muži môžu viac rozmýšľať o styku, ako o vzťahu. Postup ako takého muža zbaliť bude podobný. Zaujmite ho ním samým, ale nedajte mu. Ak si budete vyhovovať, asi sa pár krát stretnete a začne sa to meniť na vzťah.

V závislosti na veku a životných postojoch potom môžete pristupovať aj ku tomu, či začínajúci vzťah okoreníte aj stykom, alebo nie. Pre niektorých (napríklad veriacich) je dlhé odkladanie intimity samozrejmosťou. V iných sociálnych skupinách môže byť už tretie rande primeraným časom posunúť sa ďalej.

Mám tu tip. Ak na túto vec máte názor, nenechajte sa presvedčiť mužom k inému konaniu. Pokiaľ si myslíte, že intimita patrí ku vzťahu až po pár mesiacoch, trvajte na tom a povedzte to. Je ľahko možné, že vás mnoho mužov okamžite „odkopne“ pretože nepotrebujú tak dlho čakať. Nevadí. Hľadáte predsa muža, ktorý bude zdieľať vaše hodnoty. Rozdielnosti v tak vážnych veciach sa nedajú dobre riešiť kompromisom.

Pokiaľ však v tejto veci nemáte vyhranený názor, tak som skôr za to nezdržiavať to. Styk môže ukázať, ako si rozumiete. Ak máte smolu, že ste s mužom, ktorý partnerku odkopne potom čo ju pár krát „použije“, tak je lepšie vedieť to čím skôr.

No a pokiaľ ste už zo staršej generácie, tak tam je asi tiež lepšie na nič sa nehrať.

Ako zbaliť muža do manželstva

Manželstov v poslednom čase nie je až tak „in“ ako kedysi. Súvisí to so zmenou, akú dnes ľudia prikladajú cirkvi. Ešte donedávna tu bol tvrdý morálny diktát kresťanskej cirkvi. Momentálne jej vplyv slabne a to prináša uvoľnenie mravov. Či je to dobré alebo zlé, o tom sa dá diskutovať dlho a vášnivo.

Každopádne, ak uvažujete o tom nájsť si muža do manželstva, potom je dobré ak to pri prvých stretnutiach aj poviete. Znova platí, že prelietavých mužov je veľa a ak ich rečami o manželstve odradíte, je to lepšie pre oboch. On vie, že nebude mať ďalšiu korisť a vy môžete skúsiť zbaliť iného, vhodnejšieho muža.