Extravagantné inzeráty

Zoznamka s vtipom? Ani nie. Testoval som aj podávanie inzerátov obsahujúcich extravagantný text. Kratšie, ani dlhšie inzeráty nezaznamenali žiadny efekt. Trocha ma to prekvapilo, očakával som, že v mori inzerujúcich penisov ochotne sa ponúkajúcich do topornej práce by mohol byť odlišný a dlhší inzerát ako maják. No nie. Iba jediný (dlhší) inzerát zaznamenal odpoveď a to od ženy, ktorá mi napísala, že síce nikoho nehľadá, ale tak dobre sa už dávno nezasmiala... Tak dík, aspoň niekto :-) Pre zábavu: ten inzerát znel takto - bol v sekcii zoznamka > flirt, kde boli stovky iných 40 ročných chlapov, ktorí by radi...

Zoznamka: Kurník, šopa, tu je to ako v preplnenom autobuse! Samí ženatí 40 roční chlapi, ktorí by radi nezáväzný románik rýchlo, lacno. Načo okolo toho chodiť, ako mačka okolo horúcej kaše? Aj ja si chcem do tohto autobusu nastúpiť, pomknite sa, páni. Mám po štyridsiatke, som bežný človek. Hľadám si rovnocennú ženu - vekom, aj vzhľadom. Nič extra nehľadám. Ku šťastiu mi stačí zhruba 60 až 90 kíl ľudskosti formovanej buď na výšku, alebo trebárs aj viac do guličky. Ta nech! Myslím si, že mimoriadne je, ak sa nájdu dvaja ľudia, ktorým je spolu dobre. Takže už som nastúpil, uvidíme, či dostanem aspoň jeden majl. Len vopred chcem povedať: Zatiaľ som ženatý (rozvod na krku) a ako je dobrým zvykom priestory nemám, ani auto. Takže tým som výber asi zúžil na mínusové číslo. Aspoň tak ušetríme všetci čas. Páte.

Aj keď mne osobne by takýto dlhý a celkom odlišný inzerát veľmi imponoval, zdá sa, že to nie je dobrá taktika. Ak sa človek v inzeráte príliš líši od priemeru, vyznie, ako čudák. Taký inzerát vzbudí obavy namiesto toho, aby si ženy povedali, že tu je niekto s tvorivým prístupom povedia si len: čudák.

Záver je prostý – zoznamka nie je miestom na žarty. Asi nepatria do hry na zoznámenie. Asi si duchaplnosť treba ponechať na neskôr, do vzťahu. A je to škoda, lebo tak sa zoznamka stáva pomerne nudným čítaním, kde každý chce, ale nepovie sa nahlas čo. Muži sex a ženy manžela, čiže každý hľadáme niečo celkom iné... :-)