Inzeráty plné emócií

Pri formulácii inzerátu typu zoznamka môžete pracovať aj s emóciami (na strane čitateľa). Môže sa vám tak podariť získať odpovede iných ľudí, než by vám napísali „normálne“, lebo bežné inzeráty ich ponechajú chaldnými. Príklad:

Zoznamka: Rozvod. Prišlo to ako blesk z jasného neba. Prečo? Ani neviem ako a zrazu trávim večery sám a je mi akosi clivo. Štyridsiatka na krku a samota klope na dvere ako jediný hosť. Tak to je všetko? To bol môj život? Neviem, či mám šancu, ale skúsim to aspoň s inzerátom. Nechcem zostať sám.

Na takýto text vám napíšu ženy, ktoré zažili niečo podobné. Možno si v duchu hovoria „toto vyzerá, ako slušný človek, ja by som mu pomohla“. Prežili to čo vy a možno vám niektoré napíšu niečo v zmysle „nehľadám vzťah, ale čítala som tvoj inzerát, ver tomu, že ti bude čoskoro lepšie, prežila som to tiež, držím ti palce“.

Takýmto inzerátom vzbudíte emócie – pripravte sa na to. Odpovedia vám asi ženy, ktoré sú citlivé, vedia vás podržať, cítia s vami. Tak formulovaná zoznamka vám teda prinesie „vážnejší“ začiatok vzťahu, možno sa budete rozprávať o ťažších témach. Je dosť pravdepodobné, že si tak nájdete citlivú partnerku.

©  Web mix.sk prevádzkuje Miro Veselý od leta 1997.