Nerobte zo seba ideál

Aby počet odpovedí bol únosný – nerobte zo seba ideál. Mnohí na zoznamke o sebe píšu to najlepšie, čo si myslia, že ich vrhne do dobrého svetla. Inzercia je neraz komickým defilé dokonalých ľudí – až si človek kladie otázku, ako je možné, že tak perfektní ľudia sú odkázaní na zoznamovacie inzeráty. Zoznamka sa doslova hemží inteligentnými, skromnými, nefajčiacimi, tichými bytosťami túžiacimi po nežnom dotyku (niekedy len penisu s pošvou, ale to sa nezdôrazňuje).

Ak teda podáte inzerát v ktorom o sebe budete tvrdiť, že ste dlhonohá blondína typu „bárbí“, ktorá túži nájsť si muža, ktorý ju spraví šťastnou, na taký inzerát zareaguje takmer každý muž. "Zoznamka je na to, skúsim šťastie." Pomyslí si a už vám píše. O pár hodín máte stovky odpovedí.

Nehovorím, čítanie to môže byť zaujímavé a zábavné, ale nie pre osamelú babu, ktorá sa naozaj potrebuje zoznámiť. Zoznamka je pre ňu dôležitý nástroj, nie zábava. Žiaľ, niektorí ľudia inzeráty berú skôr ako formu zábavy. Počítajte s tým.
Ak si zoznamovací inzerát podáte v nádeji, že si chcete nájsť partnera, nesnažte sa už v texte spraviť dobrý dojem. Vylepšovaním sa získate priveľa odpovedí mužov, ktorí očakávajú dokonalú princeznú, či Zlatovlásku. Prídu na stretnutie s vami a nastáva sklamanie. Zoznámenie je spojené so sklamaním a asi bude neúspešné.

Muž, ktorý prichádza na rande s očakávaním, že na ňom nájde perfektnú kočku, bude sklamaný. Naopak. Ak v inzeráte tvrdíte o sebe „horšie veci“, zoznámenie môže byť pre muža veľmi príjemným prekvapením. Zoznamka tak pre vás prinesie výsledok, ktorý ste hľadali. Inzercia funguje, ale musíte správne formulovať text inzerátu.

  • Zalovte v mútnych vodách vlastnej priemernosti a dostanete skôr normálneho partnera.
  • Tvárte sa, že ste špičková a výsledkom bude, že vám aj tak nikto z pre vás reálnych partnerov neuverí.

Zoznamka môže aj pre muža znamenať stres. Možno si neverí. Neočakáva, že by oň mala záujem nejaká sexbomba.