Ako filtrovať odpovede?

Jeden zo spôsobov ako na zoznamke filtrovať ľudí je podanie série inzerátov. Áno, zoznamka sa tak možno zbytočne zahustí balastom, ale robí to veľa ľudí, tak prečo nie aj vy?

Postup je jednoduchý, triedenie výsledkov však zaberie viac času.

Séria inzerátov

Na zoznamke si podajte niekoľko inzerátov v krátkom časovom slede. Každý z nich podajte pod iným menom. V každom hľadajte iný typ partnera. Napríklad:

  • Zoznamka: Rozvedená tridsiatnička hľadá partnera, s ktorým by mohla vstúpiť do manželstva a prežiť pekný život.
  • Zoznamka: Mám po tridsiatke, som slobodná a mám chuť na nezáväzný sex s príjemným mužom. Zn: vášeň.
  • Zoznamka: 32 ročná osamelá hľadá tichého partnera pre pokojný vzťah.
  • Zoznamka: Skúsená vdova hľadá ďalšieho muža na holenie.
  • Zoznamka: Poskytujem diskrétne erotické služby aj ženatým mužom. Požadujem diskrétnosť, ponúkam 100% zdravotný stav.

Takéto rôznorodé zoznamovacie inzeráty oslovia veľmi rôznych mužov. V jednom ponúkate takmer až prostitúciu, v druhom tichý vzťah. Zoznamka vám na tieto inzeráty prinesie veľa odpovedí. Vašou úlohou bude prefiltrovať ich.

Predpokladajme, že v skutočnosti vás zoznamka láka šancou nájsť si trvalého partnera. Pozrite sa, kto vám odpovedal na všetky inzeráty. Takých odpovedí dostanete niekoľko (desiatok). Bez ohľadu na to, čo sa píše v inzeráte, odpovedajú všetkým. Často sú to odpovede vopred pripravené.

Nevylúčte týchto mužov celkom mechanicky. Nemusia to byť práve lovci trofejí. Môže ísť o muža, ktorý hľadá naozaj trvalý vzťah a tak veľmi mu na tom záleží, že proste skúša všetky možnosti.

Vysokú opatrnosť však odporúčam voliť pri všetkých menách, ktoré vám odpíšu na viacero inzerátov rôzne texty – a vždy presne to, čo by ste asi chceli počuť.

  • Na inzerát pre osamelú vám odpíše, že je osamelý a hľadá tiché srdce.
  • Na inzerát žiadostivej ženy odpovie, že ho vzrušuje byť milencom.
  • Na inzerát pre erotickú masérku odpovie, že už dávno túži po uvoľnení...

U týchto odpovedí je pravdepodobné, že sú účelové. Nedá sa vylúčiť možnosť, že ide o muža, ktorý hľadá trvalý vzťah a zároveň sa nebráni aj náhodnému sexi zážitku. Na to tu zoznamka je. No tu buďte radšej mierne opatrné.

Za dôveryhodné odpovede sa dajú považovať tie, v ktorých vám muži odpíšu na podobné inzeráty a v podobnom štýle. Napríklad neodpíše na inzerát o erotických službách, ale napíše „tej rozvedenej“ a „tej smutnej“. Obidvom napíše o sebe zhruba to isté. To sú tí praví kandidáti na zoznámenie. Pravdepodobne hovoria (píšu) o sebe pravdu. Zoznamka je asi pre nich nástrojom na skutočné nadviazanie vzťahu. Či už ich odpoveď bude univerzálna, alebo na každý inzerát odpovedia ručne, oplatí sa odpovedať im.