Nikto nehovorí pravdu, iba ak by hej

Inzercia či zoznamka je tak trocha malý hazard, u ktorého však riziká sú malé a možný zisk veľký. Môže sa stať, že vás niekto oklame vekom, vzhľadom, odmietnutím, ale v skutočnosti nehrozí veľké riziko.

Ak vám zoznamka „prihrá“ človeka, ktorý píše normálne, hovorí normálne, žije a vyzerá normálne, veľmi pravdepodobne je to proste normálny človek. Ak má veľa záujmov a rozumiete si, vyhrali ste – zoznamka splnila svoj účel.

Zoznamka vám – hlavne, ak ste žena – môže priniesť veľký počet záujemcov o viac, či menej jednorazový sexuálny styk. Ak na vás partner tlačí „už sa rýchlo stretnime, prinesiem posteľ“, zvážte, čo ďalej. Nie každý musí byť povrchný zberateľ trofejí.

Môže ísť o normálneho muža, ktorý len veľmi túži po partnerke, je už dlho sám a tak sa mu celé myslenie začalo zužovať na vidinu sexu. Ak vám nie je taká myšlienka proti srsti, pokojne mu „trocha dovoľte“. Možno je len netrpezlivý. Najhoršie, čo sa môže stať sú pohlavné choroby – odhadnite ho, či je to skúsený „profesionál“, alebo len „síce nadržaný, ale nesmelý“. Ak je pred sexom ochotný s vami absolvovať krvné testy, stojí za pozornosť.

U mladých odporúčam so sexom robiť čo najviac drahôt, máte čas. No pri starších ľuďoch môže byť záujem ženy o sex pre muža dôležitý indikátor. Ak mieni žena po tridsiatke robiť drahoty so sexom, nech si ich robí sama. Prudérnosť v tomto smere bude asi vyhovovať skôr prudérnemu mužovi, nech si spolu hrkútajú o skazenosti doby a zlých mravoch.

Muž, ktorý je dlhodobo sám, môže byť „nadržaný“. Ak mu umožníte trocha sa vybiť – nakoniec nemusí sa na prvý raz spraviť „všetko“, môžete ho tým zaujať. Mnoho mužov ak nájde príjemnú partnerku, ktorá navyše so sexom nerobí ťažkosti nemá dôvod hľadať ďalej. Už našli, čo hľadali. Ak sa žena osvedčí, zostanú s ňou. Vďačne.