Horoskopy a sex

Horoskopy patria k obľúbeným kratochvíľam. Horoskopy nájdete všade, no najhoršie je, že každý tvrdí niečo iné. A ak sa opovážite tvrdiť, že horoskopy sú hlúposť, zistíte, že sú aj gumové.

Horoskopy totiž nikdy nepracujú s celkom exaktnými dátami. Ak sa vám zdá, že horoskop je nepresný, váš astrológ vás hneď vyvedie z omylu - nezadali ste presné čísla. Horoskopy sa nikdy nemýlia. Mýlite sa vždy vy.

Erotika1 je tiež hra s neistým výsledkom. Nečudo, že mnohí chceme vedieť, či nám vzťah vydrží. A horoskopy ponúkajú schodné riešenie. Preto neraz narazíte aj na zoznamky, ktoré hľadajú partnerov na základe parametrov ako "erotický horoskop", "horoskop lásky" a podobne.

Pripusťme teda, že horoskopy sú schopné pomôcť nám s výberom partnera. Ale čo ak sa časom ukáže, že ste si vybrali partnera predsa len nie celkom OK? Nemáte sa u koho sťažovať. Astrológ vám rýchlo vysvetlí, že on za to nemôže.

Či erotika a sex2 budú fungovať, na to sa netreba veľmi pýtať astrológov. Ak si dvaja ľudia vyhovujú, sex bude fungovať hladko. Aby vzťah bol dlhodobý, mali by obaja partneri byť zrelí - to je dnes často problém. Erotika je fajn, ale ak vzťah stojí len na erotickej príťažlivosti, či sexe, je dosť ľahko možné, že tí dvaja si nebudú mať čo povedať. Alebo nebudú vedieť, ako to povedať. A tu im žiadne horoskopy nepomôžu.

Horoskopy sú dobrý biznis. V živote je lepšie neriadiť sa podľa nich.