Pivo a sex

Reklamy na pivo často ukazujú sex. Sexy baby, švihácki chlapi. Všetci sú na pive. Všetci šťastní. Sex určite bude. Aj vy pite pivo... Aká je pravda?

Máte radi pivo? Je to možné. Veľa ľudí si obľúbi nejakú drogu a potom sa jej drží, lebo musí. Ale ruku na srdce. Vo svojom okolí poznáte tých konštruktívnych pivárov a atraktívne slečny, aké sa ukazujú v reklamách na pivo? Asi ani nie. Možno prvé mesiace na škole, keď s pivom len opatrne začínate. Ale pivo mení človeka. Pomaly, nebadane sa pivár mení na nudné a ploché božie hoviadko, ktorého okrem prísunu piva zaujímavá snáď len táranie v krčme. Táranie, ktorému môže porozumieť len iný pivár. A opitý! Táraniny totiž pivo okrášli na dynamickú intelektuálne obohacujúcu dišputu. V skutočnosti to je len prázdne bľabotanie.

Pivo je droga a jej pravidelné užívanie vedie k závislosti. Človek sa postupne stáva alkoholikom.

Pivo a erotika

Pivo je nanič. Opitý človek z piva býva v posteli nepoužiteľný. Časté pitie piva vedie k problémom s erekciou, v sexe. Pivár býva zanedbaný, tučnie, stáva sa čoraz menej príťažlivý.

Problémy s erekciou - pivo ich navodí

Sám pivár začína cítiť veľký rozpor - v opitosti má veľkú, veľmi veľkú chuť na sex, ale nemôže aj keby mal možnosť. U niektorých pivárov sa objavuje aj:

Pivná žiarlivosť

Opitý pivár zlyháva. V sexe, vo vzťahu. Môže začať neopodstatnene žiarliť. V opitosti potom môže zo žiarlivosti aj telesne ublížiť svojej partnerke.

Pivo a sex

Pivo má na psychiku zlý vplyv. Iste, občas jedno určite nič nespraví. Ale ak váš partner denne chodí na pivo, vyhľadáva ho, je zle. Časom začne byť stále menej zaujímavým partnerom. Od alkoholikov ruky preč. Alkohol v prvej fáze účinku síce povzbudí, ale neskôr pôsobí utlmujúco a neraz až vyvolá depresiu. Nenechajte sa pomýliť tým, čo o sebe človek, ktorý chodí denne na pivo povie. Časom sa z pivára stáva chrapúň, alebo "len" zanedbaný chlap.

Vyhýbajte sa pivárom. Čím dlhšie pivo budú piť, tým viac budú ohlúpnutí, pasívni, s oploštenými záujmami. Pivo muža vovedie do stavu úplnej zanedbanosti.

Pivo nie je afrodiziakum

Kým pivo nasávate v krčme s kamošmi, svet sa vám zdá fajn. Plánujete veľké plány o sexe. No domov nepríde ten erotický a sebavedomý suverén, akým sa cítite byť. Príde obtlstlý ožratý chlap, ktorý značne smrdí cigaretami a alkoholom. Budí skôr odpor, ako erotickú atmosféru. Možno by chcel sex, ale maximálene sa dokáže vyšťať. V horšom prípade vygrcať. Snáď nie na svoju partnerku...

Nepite, ak chcete sex.