Obohatí vás to...

Zoznamka je možnosťou, ako sa stretnúť s rôznymi ľuďmi. Možno sa stretnete s niekoľkými ľuďmi, s ktorými si „nesadnete“. Aj taký človek vás však obohatí. Dodá vám sebaistotu na ďalšie rande. Porozpráva vám o svojich záujmoch, alebo problémoch. To môže byť pre vás potrava na premýšľanie. Nikdy neviete, kedy sa vám skúsenosť takého stretnutia bude hodiť. Skúsenosťami sa človek učí. Nebojte sa preto „ísť do situácie“.

Veľmi pravdepodobne sa stretnete s ľuďmi, ktorí možno majú iné zámery, alebo nároky, ale neohrozia vás. Možno chcú „len“ sex, zatiaľ čo vy hľadáte večnú lásku. No a čo. Tak im „nedajte“. Naučte sa, ako premýšľajú, po čom túžia a prečo im na sexe záleží. Možno zistíte, že ide o človeka, ktorý vlastne hľadá vzťah. Odporúčam vám, nestavajte sa k druhým odmietavo. Dozviete sa tak o nich oveľa viac.

Ľudia, ktorých odmietame sú pre nás „čierni a zlí“. Jasné – nič o nich nevieme a tak si o nich predstavujeme len to najhoršie. No skúste sa rozprávať s takým človekom a zrazu začnete vidieť, že to zlo, ktoré ste na ňom videli bolo vlastne zlom vo vás. Každý má na svoje konanie dobrý dôvod. Ak sa nám konanie iného človeka nepáči, takého človeka považujeme za „zlého“. No on sám sa necíti byť zlým. A možno ani nie je. Vypočujte si podrobne a so záujmom aj výpovede ľudí s ktorými nesúhlasíte – možno sa vám po rozhovore upraví názor. A to vás obohatí.

Zoznamka vám umožní získať

Nebojte sa strát a rizík. Tie patria k životu. Zoznamka vám môže priniesť viac, než môžete stratiť.