Zoznamka a nevera

Anonymita a ľahká dostupnosť záujemcov (záujemkýň) o zoznámenie je priam ideálnou pôdou pre tých, ktorí túžia po „nevere“, či mimomanželskom sexuálnom dobrodružstve.

Som skôr naladený proti mimopartnerskému sexu. Atraktívna predstava o vzrušujúcom romániku môže zbytočne rozrušiť inak vydarený primárny vzťah, či manželstvo. Mimopartnerský vzťah sa totiž môže „vymknúť z rúk“, môže viesť ku nákaze pohlavnými chorobami (o tom viac na inom mieste). Jednoducho z vízie ľahkého romániku sa môže stať dráma mrzutá pre nečakane veľa ľudí. Na druhej strane, ak už musíte siahnuť po mimomanželskom (mimopartnerskom) vzťahu, je lepšie ak zalovíte cez zoznamku, než by ste to mali spustiť s kolegom, kolegyňou, či susedkou.

Zoznamka vám umožňuje čestne sa postaviť a oznámiť záujemkyniam: chcem sa stať milencom, mám manželku a 3 deti, tie o tom nemusia nič vedieť. Ak si nájdete ženu týmto spôsobom, je šanca, že svojím telesným potrebám uľavíte – nemusíte sa hrať na milenecký vzťah, aby ste "obeť ulovili". Je to priamočiare a je nádej, že taký vzťah dostanete pod kontrolu. Ak skončíte, už sa nestretnete. No ak máte milenku v kancelárii a denne sa vidíte, nepodarí sa vám to ukončiť aj keď si uvedomíte, že vám neprináša to, čo ste chceli...

Každopádne neodporúčam vstupovať do mimomanželských a mimopartnerských vzťahov. Ani z núdze.

Hlavne varujem osamelé ženy pred ženatým mužom.

Pár krát môže byť atraktívne mať kypiaci papiňák vášne. Môže však prehĺbiť vašu samotu. Radšej hľadajte chlapa voľného.