Netradičné svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky neodmysliteľne patria k svadbe. Jedným z hlavných bodov svadobného obradu je aj výmena svadobných obrúčok a vybrať si tie najkrajšie môže byť niekedy úloha ťažká.

Zabudnime nachvíľku na klasické obrúčky, na aké sme zvyknutí a posvieťme si na niektoré netradičné kúsky.

Predstavte si napríklad svadobné obrúčky, ktoré do seba unikátne zapadajú ako skrutka a matica, pričom ženích má prsteň v podobe jednej časti a nevesta v podobe druhej. Týmto spôsobom dávate najavo, že k sebe jednoznačne patríte a je to určite originálny spôsob.

Podobné sú aj obrúčky v podobe konektorov – koncoviek, ktoré do seba taktiež zapadajú a sú teda opäť vyjadrením vašej lásky a odovzdanosti manželskému partnerovi.

Alebo čo takto svadobné obrúčky, ktoré si len tak ľahko nezložíte z prsta? Také sú vytetované obrúčky – áno, aj také sa nájdu. Ak si necháte takúto svadobnú obrúčku vytetovať priamo na vašu kožu, potom by ste ale mali myslieť na to, že to len tak ľahko odvolať nepôjde.

Unikátna svadobná obrúčka, ktorá je naviac aj veľmi praktická, je obrúčka s „rozumným mechanizmom“ vo vnútri. Vďaka tomuto mechanizmu vás váš prsteň deň vopred upozorní na výročie sobáša tým, že sa na niekoľko sekúnd jeho teplota citeľne zvýši (asi na 49°C). . Rozumné však?

Ak vám učarovali napr. delfíny, alebo sa dokonca chystáte usporiadať si svadbu s delfínmi, potom vás možno budú zaujímať svadobné obrúčky v tvare delfínov. Svadobná obrúčka môže byť celá v podobe delfína či delfínov, prípadne si tam tohto úžasného tvora možno nechať vygravírovať alebo zobraziť pomocou rôznych kamienkov.

Pokiaľ si želáte mať netradičné svadobné obrúčky, môžete si také dopriať. Fantázii sa medze nekladú a šikovní majstri dokážu vyrobiť naozaj hocijaké prstene.

https://www.galleryatlantic.com/117.html