Svadba ako z rozprávky

O rozprávkovej svadbe sníva každá žena, ale len máloktorá si ju môže dovoliť. Zorganizovať rozprávkovú svadbu je náročné, ale ak sa rozhodnete svoju svadbu aj zamerať na nejakú tému, tak máte už naozaj o starosti postarané. Je moderné najmä v zahraničí zorganizovať svadbu v štýle retro, exotiky alebo na motívy rozprávok ako je Popoluška, Snehulienka, Ruženka a podobne.

Ak sa rozhodnite zorganizovať v štýle rozprávky, tak sa zaručene pobavíte. Rozprávky sú súčasťou nášho života už od malička a teda ich každý pozná. Svadobný deň mnohým nevestám pripomína práve rozprávku o popoluške a preto je najjednoduchšie zorganizovať svadbu na popoluškovský spôsob. Z obyčajnej dievčiny sa stane krásna princezná, stačí už len prispôsobiť hudbu, doplnky, šaty, účes a výzdobu a máte to hotové. Ťažšie je to s inými rozprávkami ako Snehulienka alebo Morská panna, tu už musíte zapojiť svoju fantáziu na plné obrátky a zladiť všetky doplnky a najmä výzdobu do detailov. Do svojej výzdoby to musíte zakomponovať jemne a nenútene. Ak ste Snehulienkou, tak nezabudnite na trpaslíkov a Morská panna, by mala mať všade okolo seba more alebo aspoň vodu ako napr. fontány.

Svadby ako z rozprávky sú nesmierne romantické a isto nimi žiadna nevesta nepohrdne. Princezné z rozprávok sú našimi obľúbenými hrdinkami, tak prečo by ste aj vy nemohli jednou byť aspoň na 24 hodín.