Tipy na originálne svadobné dary

Chcete dať originálny svadobný dar a neviete si rady? Nechcete darovať len obyčajnú obálku s peniazmi? V dnešnej dobe mladí ľudia vstupujú do manželstva a netúžia dostať posteľnú bielizeň, porcelán, vázy a pod. Tak ako ich potešiť a prekvapiť? Tu prichádzajú na rad originálne svadobné dary, ktoré novomanželia isto nedostanú duplicitne.

Ak chcete darovať niečo super a pritom nemáte hlboko do vrecka, tak môžete venovať aj úžasný zážitok či krásny výlet. Niektorí mladomanželia dostanú exotickú svadobnú cestu, zoskok padákom, úžasný ohňostroj, vyhliadkový let v lietadle či v balóne. Takýto zážitok si mladý pár isto navždy zapamätá a bude príjemnou spomienkou na ich svadobný deň. Ak hlboko do vrecka máte, tak im to nakreslite sľúbte na 25 výročie, dovtedy na to možno našetríte, alebo ak sa rozídu, aspoň vás to veľa nestálo (nič v zlom).

Aj peniaze môžete ale darovať originálne, veď nemusia byť len zabalené v obálke. Počula som, že niektorí mladomanželia dostali 2000Sk ako svadobný dar v drevenej truhlici len 1Sk a 2Sk minciach, v truhlici boli ešte korálky a pár bankoviek a bižu-prstienky a darček vypadal ako stratený poklad pirátov. Ešte originálnejšie bude, ak poklad zakopete a svadobnému páru dáte len mapu a lopatu, nech si to aj sami nájde. Isto sa všetci pobavia. Ďalej môžete peniaze darovať v minciach v porcelánovom prasiatku, alebo v zarámovanom obraze alebo v kytici, stačí len bankovky pekne poskladať.

Ak chcete čisto niečo len na pobavenie, tak poteší aj osobná váha –aby ste sa manželia navzájom „vážili“, sada nerezových guliek na petanque – poslúžia na hru, prípadnú sebaobranu, a ak manžel nie je doma...(ak to pekne sformulujete, isto sa pobavia všetci), ďalej aj karikatúra svadobného páru poteší.

Ak porozmýšľate sami isto niečo originálne vymyslíte a novomanželov pobavíte.