Svadobné dary

Mixér, práčka, žehlička, taniere, obliečky, hrnce, uteráky, osušky,  porcelán, vázy, obrazy, hodiny... Toto všetko sú dary, ktoré môžete od svojich príbuzných a známych očakávať.

Už len pri pomyslení na tieto veci  všetkých snúbencov chytá smútok. Hneď sa nám vyroja v mysli otázky s cieľom zabrániť dostať nezmyselné dary alebo ešte horšie, ako nedostať duplicitné dary.

Svadobčania chcú mladému páru vždy niečo darovať a snažia sa vybrať dary, o ktorých si myslia, že sa  novomanželom budú hodiť. No každý mladý pár chce zariadiť svoj nový domov podľa vlastných predstáv a bez zbytočných predmetov. Veď ako môžu svadobčania vedieť, akú budú mať novomanželia kuchyňu, aké spotrebiče sa tam hodia a v akej farbe bude celá kuchyňa zariadená? Samozrejme česť výnimkám, isto niektorí svadobčania poznajú vkus mladomanželov a vedia vybrať správny dar.

V USA sa dnes na zlikvidovanie takéhoto rizika sa používa internet.

Ako? Na internete si dnes môžete založiť internetovú stránku ohľadom svojej svadby, v USA dokonca existuje mnoho portálov, kde je to dopredu nastavené. Tam si môžete spísať zoznam  svadobných  darov, ktoré chcete. Nesmiete zabudnúť do zoznamu zapísať, miesto, kde sa to dá kúpiť a cenu, za akú sa to tam dá kúpiť. 

Vašim svadobčanom potom už len dáte internetovú adresu, na ktorej sa zoznam nachádza a nebezpečenstvo je zažehnané. Len nezabudnite zoznam priebežne aktualizovať, aby ste nedostali namiesto jednej mikrovlnky až 5 kusov.