Svadobná cesta na Slovensku?

Možno to neznie tak super ako Paríž, Benátky, Karibik, či Hawaj, no pre nedostatok financií sa snáď nezdáte svojej svadobnej cesty. Alebo ste typ, ktorý Slovensko priam miluje, veď sú u nás krásne hory, zámky, či kvalitné kúpele. Svadobná cesta na Slovensku vám dopraje viac času len pre seba, ale ušetrí vám aj korunky na byt, či auto. To všetko záleží len na vás.

Ak vás lákajú hory a krásna príroda, nepohrdnete potom isto našimi Tatrami, ktoré vám ponúknu príležitosť na túry. V Roháčoch sú ideálne podmienky na vysokohorskú turistiku. Taktiež Vrátna dolina je nádherná, nájdete tu rovinu i pahorkatinu, bohaté lesy i rokliny, majestátne skalnaté končiare Malofatranských vrchov. A ešte je mnoho ostatných kútov Slovenska, ktoré sú pre vás ako stvorené.

Pre milovníkov zámkov je Slovensko tiež zaujímavé. Môžete navštíviť zámok Topoľčianky, ktorý slúži aj ako hotel, alebo kaštieľ Betliar s nádherným parkom. Odtiaľ sa môžete vybrať navštíviť ďalšie zaujímavosti ako Dobšinskú ľadovú jaskyňu a podobne. Stačí si len sadnúť k internetu a pohľadať u nás na Slovensku vašu svadobnú cestu snov. Veď máme tu mnoho krásnych regiónov plných hradov a zámkov, jazier a vodných nádrží, dolín a tiesňav, ale aj skanzenov a iných pamiatok.

Ak túžite po luxuse, doprajte si pobyt v kúpeľov a oddýchnite si. Ideálne sú Piešťany, Bojnice, či Trenčianske Teplice. V kúpeľoch sa o vás postarajú ako v bavlnke a vy sa budete cítiť rozmaznávaná z každej strany. A práve o to na svadobnej ceste ide, aby ste vypadli zo stereotypu, oddýchli si a s manželom/kou sa ešte viac zblížili.