5 obľúbených lokalít na svadobnú cestu

5 najobľúbenejších lokalít, kam môže svadobná cesta zaviesť vaše kroky...

Svadobná cesta a medové týždne je perfektný spôsob pre novomanželov, ako osláviť svoju svadbu, oddýchnuť si a začať nový život ako manželský pár. Pre mnoho párov je veľkým problémom vybrať tú správnu destináciu na svoju svadobnú cestu. A aké destinácie si vyberajú páry na celom svete?
Karibské ostrovy sú tropickým rajom na zemi.

Po dni strávenom opaľovaním na krásnych slnečných plážach, plávaní v čírej modrej vode a rozmaznávaní sa v kúpeľoch, sa môžu páry vrátiť do svojich nádherných exkluzívnych izieb, alebo do súkromných bungalovov a užívať si.

Taliansko je ideálna krajina pre páry obľubujúce úchvatnú krajinu, staré ruiny , stredoveké zámky, renesančné umenie, lyžovanie v Alpách. Je tú široká paleta činností, ktorá mnohých upúta. Taliansko je aj rajom pre kupujúcich, je tu mnoho obchodoch, kde vám radi predávajúci poslúžia.
Írsko je krajina s nádhernou scenériou, vysokými útesmi obmývané morom, starobylými hradmi a romantickými plážami. Novomanželia môžu pozorovať plávajúce veľryby v mori, surfovať na vysokých vlnách, hrať golf, alebo si zajazdiť na koni po okolí a pritom obdivovať túto nádhernú krajinu.

Thajsko sa ako jediná z týchto krajín nachádza v Ázií. Tu sa nájde niečo pre každého; raňajky v prírode, biele piesočné pláže s krásne modré more, ruiny po starovekých kráľovstvách , kláštory, exkluzívne butiky, dobrá kuchyňa, luxusné hotely, rušný nočný život.

Kalifornia je dobrou voľou pre milovníkov vína, najmä sever San Francisca, kde sú oblasti Napa Valley a Sonoma County. Páry obľubujúce pohár vína, romantiky a svetoznáme reštaurácie najlepšieho mena sa do týchto oblasti zamilujú.

Teraz ste sa zoznámili s 5 najobľúbenejšími destináciami vhodných na svadobnú cestu vyberané pármi z celého sveta. Nie každý si však môže takýto luxus dovoliť a u nás sa tiež pojem „svadobná cesta“ len prebíja do povedomia. No najdôležitejšie ani nie je, kam pôjdete ako s kým, tak si vyberte tú správnu osobu.