Svadobná cesta v Disneylande

Svadobný deň je splnenou rozprávkou asi pre každú ženu a návšteva DISNEYLANDU je akýmsi pokračovaním vašej rozprávky. V DISNEYLANDE môžete prežiť nielen svoje medové týždne, ale môžete sa tam aj zosobášiť. Svadobná hostina sa však potom stane vysokou položkou vo vašom finančnom rozpočte.

Ak o tomto všetkom snívate, môžete to mať. Rôzne firmy môžu premeniť vaše predstavy na skutočnosť a dokonca dokážu vymyslieť veci, ktoré by vám nenapadli ani v najkrajšom sne. Dokonalá výzdoba, kvety, zladenie. Vyberte si svoju obľúbenú rozprávku a staňte sa jej hlavnou hrdinkou. Môžete sa zosobášiť pred Popoluškiným zámkom, alebo pri západe slnka pri pyramídach. V DISNEYLANDE je všetko možné. Po svadbe snov môžete pokračovať a zažiť najkrajšie dni v krajine rozprávok. Môžete navštíviť rôzne kolotoče a ísť na horskú dráhu. Vaša svadba bude vaším najkrajším začiatkom, aký by ste si mohli priať.

Ak sa rozhodnete pre svadobnú cestu alebo svadbu v Disneylande, pozrite si ich internetové stránky. Existuje Disneyland v Paríži, v Kalifornii. Takže máte aj na výber, stačí popozerať a pokochať sa nádherou.