Svadobná cesta na Aljašku

Teraz si isto pomyslíte, že toto koho napadlo. Svadobná cesta je pre mnohých spojená s pieskom, teplom a plážou a studená Aljaška málokoho napadne. Ale predsa aj toto sa stáva a pre niekoho je to splneným snom.

Nie všetkých láka teplo, ba práve naopak priťahuje ich zima. Pre nich je Aljaška ako stvorená. Je to krásna krajina, ktorá láka mnohých a takisto je tam aj svieži vzduch. Sneh tam nájdete skoro na celom území a môžete sa tam stretnúť aj s ľadovými medveďmi. Krásna nedotknutá krajina vás isto očarí. No nezdá sa vám romantické sedieť s partnerom pri krbe, popíjať vínko a sledovať z vnútra zasneženú krajinu? Mne áno. A tak hoci je Aljaška známa studeným podnebím, po svadbe s vašim milovaným je to ideálne miesto, pretože sa môžete stále k sebe túliť a vzájomne sa zohriať.

Svadobná cesta na Aljašku nie je žiadnou novinkou, každý rok mnohé páry strávia svoje medové týždne tu a dokonca sa tam aj radi vracajú. Nezabudnite, že na svadobnej ceste si musíte so svojim partnerom užiť a osláviť vaše prvé dni po svadbe. Takže je jedno, či pôjdete do Turecka, Egyptu či na Hawai, dôležité je len, aby ste boli so svojim partnerom a cítili jeho lásku.