Svadobná cesta v Paríži?

Paríž je jedno z najromantickejších miest v Európe a teda na medové týždne je priam ako stvorené. Romantická atmosféra vládne v celom meste a každého opantá.

Ak chcete stráviť medové týždne v Paríži, vybrali ste si priam vynikajúco. Veď kto by sa nechcel prechádzať s milovaným človekom po brehu Seiny, vystúpiť na vrch Eiffelovky, či navštíviť Versailles, Louvre alebo Notre Dame. Tu si program isto spravíte bez problémov, i keď počas medových týždňov sa nudiť isto nebudete. Mnohé cestovky vám ponúknu atraktívny program za nie zlé cenu. Tu sa zbavíte akýchkoľvek problémov s vybavovaním ubytovania a cesty. Môžete sa však aj sami vybrať napríklad na 3-dňový pobyt,. To je pre vás jednoduchšie, ak sa v Paríži vyznáte, alebo ste dobrodružné povahy. Potom môžete si svoju svadobnú cestu naplánovať a zorganizovať sami. Tak vás to aspoň vyjde lacnejšie a sami si môžete zorganizovať čas, ako sa vám páči a taktiež sa rozhodnete, kam sa chcete ísť pozrieť. Nevýhodou je, že v Paríži sa rozpráva po francúzsky a teda sa nemusíte všade dohovoriť, no angličtinu tu poznajú samozrejme tiež. Hotel si na svadobnú cestu vyberte radšej kvalitnejší, aby ste si to užili, mnohé hotely ponúkajú novomanželom výhodnú zľavu. Taktiež si užite romantickú večeru so šampanským a sviečkami, veď v Paríži sa to priam samo núka.

Na romantickú svadobnú cestu v Paríži vám isto ostanú len tie najkrajšie spomienky, ktoré si nezabudnite zvečniť do svojho fotoalbumu, ktorý potom raz budete ukazovať svojim vnúčatám. A keďže Paríž nie je až tak ďaleko, potom si to neskôr môžete zopakovať.