Svadobné autíčko

Keď sa pred skoro dvadsiatimi rokmi vydávala moja krstná mama, bola som len malé dievčatko, pamätám si, že zháňala dlho odvoz na svadbu. Podmienkou totižto bolo, že auto musí byť biele. Dnes to už nie je nutné, stačí ak na svadbu odvezie niekto známy vo svojom aute, pričom na farbe nezáleží.

Ak nie ste náročný a prieberčivý, môžete si vybrať najkrajšie, najoriginálnejšie alebo najluxusnejšie auto spomedzi áut vašich rodinných príslušníkov a kamarátov, či známych. Môžete si vybrať krásny čierny mercedes, striebornú oktáviu,….

Originálnejšie nevesty a najmä ženísi môžu staviť aj na staršie modely. Krásne veterány na svadbe pôsobia elegantne a zaujímavo. Môžete ich samozrejme dať aj rovnako vyzdobiť kvetmi, stuhami a svadobnými ozdobami.

Svadba je jedinečnou príležitosť dopriať si luxus a stať sa princeznou. Prv sa princezné vozili v koči, dnes sú tu krásne elegantné limuzíny, ktoré dodajú vašej svadbe šmrnc. Ak sa rozhodnete pre limuzínu, môžete si ju prenajať aj so šoférom, ceny sa pohybujú okolo 8 000 Sk na 5 hodín.

Svadobné auto je dôležité, nie vždy však záleží na vzhľade, typu a modely. Nebolo by vôbec pekné, keby sa vaše auto pokazilo polhodinu pred odchodom do kostola.