Keď šaty a podväzok sklamú

Na svadbách sa často prihodí niečo komické a nejaký ten trapas sa podarí takmer na každej svadbe.

Veľmi časté a nepríjemné bývajú trapasy so svadobnými šatami. Každá nevesta chce vyzerať dokonale a v svadobný deň mávame na sebe róbu, akú nezvykneme nosiť každý deň. Aj preto sa neraz stane, že nás svadobné šaty sklamú a spôsobia poriadne trapasy.

Asi každá nevesta by sa najradšej skryla pod zem, keď jej svadobné šaty bez ramienok vplyvom gravitácie skĺznu nižšie, než by bolo prijateľné.

Najväčší trapas to bude zrejme pri sobáši v kostole, no našťastie sa takéto veci stávajú skôr pri bujarej zábave. Veď keď sa uvoľníte a tancujete ako o život, môže vám ujsť, že vám zo svadobných šiat vykúkajú vaše prednosti.

A verte, že sa to stáva pomerne často. Preto je dobré naozaj poriadne zvážiť výber svadobných šiat. Pokiaľ sa chystáte mať na svadbe šaty bez ramienok, dajte si ich upraviť dokonale na mieru. Ak vám budú príliš voľné, ľahko sa stane, že v nestráženej chvíľke odhalia viac než by bolo treba.

Bezpečnejšie sú v tomto smere svadobné šaty s ramienkami alebo s rukávmi, ktoré udržia šaty na správnom mieste a vy sa nebudete musieť neustále kontrolovať.

Ďalším z trapasov súvisiacim (i keď nie priamo) so svadobnými šatami je spadnutý podväzok. Zrejme každá nevesta si na svoj veľký deň nezabudne „nahodiť“ aj sexi podväzok. No a práve ten sa často stáva kameňom úrazu. Predstavte si, že si tak vykračujete k oltáru a zrazu ucítite na členku niečo „navyše“, a síce váš podväzok. Ak si myslíte, že ste v tom sama, nie je to ani zďaleka pravda. Takáto nehoda sa stala a stáva mnohým nevestám. Najhoršie je, ak sa to stane počas obradu v kostole, no aj to sa dá prežiť.

Verte, že takéto aj iné trapasy vám vo váš svadobný deň všetci radi odpustia a o pár rokov na to budete len s úsmevom spomínať ako na vtipnú príhodu z vašej svadby.