Svadba ako z gangsterského filmu

Ženích a nevesta si svoju svadbu chcú zaiste vždy čo najlepšie užiť. A tak im niekedy nestačí klasická svadba, ale chcú niečo výnimočné, niečo, čo ich vystihuje a čo sa im páči.

Mať netradičnú svadbu sa dá rôznymi spôsobmi. Môžete mať napríklad svadbu s gangsterskou tematikou. Možno to znie divne, ale aj takéto svadby si ľudia usporiadavajú.

Všetko od svadobných pozvánok, až po oblečenie ženícha a nevesty vrátane svadobnej torty (väčšinou v čierno-bielej farbe s vhodnými postavičkami – napríklad nevesta a ženích so zbraňami v ruke) musí zapadať do scenára gangsterskej svadby. Samozrejmosťou sú tzv. fedora klobúky typické práve pre gangsterov a gangsterské čiernobiele lakované topánky. K dokonalosti patria aj falošné alebo hračkárske zbrane a gangstesrsky ladené oblečenie všetkých svadobných hostí.

Aby to celé bolo ešte viac zaujímavé, aj svadobné fotografie môžu byť čiernobiele, alebo sépiové.

A čo by to bolo za gangsterskú svadbu, ak by ste sa na ňu priviezli v moderných dnešných automobiloch? Preto si páry, ktoré majú záujem o takúto svadbu, volia dobové autá – tie sa dajú prenajať aj s patričnou svadobnou výzdobou.

Takže ak aj vy patríte k fanúšikom gangsterských filmov a vašimi obľúbenými hrdinami sú práve nezabudnuteľní filmoví gangstri, môžete si usporiadať svadbu, na ktorej sa aspoň na chvíľku ocitnete v koži svojich idolov a takáto svadba bude iste prinajmenšom originálna. Niekoľko fotografií z takej akože gangsterskej svadby som našla tu...