Najdrahšia svadba za rok 2008

Prívlastok najdrahšia svadba isto patri svadbe miliardára Patrika Tkáča s Ivetou vančovou , ktorá stála podľa odhadou viac ako 13 miliónov(461 520 eur). Veď nevestine svadobné šaty od známeho španielskeho návrhára, snubné prstienky a v neposlednom rade aj svadobná hostina nestáli na zahodenie. Všetko priam dýchalo luxusom.

Svadobná hostina sa konala v luxusnom bratislavskom hoteli, kde si svadobný pár zajednal celé dve poschodia, jedno na ubytovanie a druhé na hostinu. Na sobáši sa zúčastnilo približne 200 svadobných hostí, ktorí si mohli pochutnať na skvelom svadobnom menu a pilo sa pritom kvalitné biele a ružové víno Don Perignon. Jedna takáto fľaša stojí aj 664eur(teda okolo 20 000SK).O zábavu sa počas svadobnej hostiny postaral Marek Vašut, zaspievali Robo Grigorov a Marián Čekovský, ale aj speváčky z USA a Rakúska.

Medzi svadobnými darmi sa skvel zelený trabant, ale nechýbal ani drahý televízor, ale aj 4-minutový film a iné nezvyčajné darčeky. Veď čo sa už len dá darovať mužovi, ktorý už všetko má. Aj nevesta dostala od svojho milého nádherný niekoľko stotisícový náhrdelník. Čerešničkou na torte bol únos nevesty do bratislavského podniku, kde hostia s nevestou za polhodiny urobili účet za približne16 032 eur. Tak táto suma by pokryla svadbu nejednej z nás.