Rozprávková svadba

Minulý rok sa konala rozprávková svadba Ivety Bartošovej (42)a a Jiřího Pomeje (43). Keďže toto bola Ivetina prv svadba, popustila aj napriek svojmu veku uzdu svojej fantázie a svadbu si užila viac ako mladučké nevestičky.

Snúbenci vyzerali ako rozprávkový princ a princezná najmä vďaka róbam, ktoré pre nich navrhol český módny návrhár Josef Klír. Obrad sa konal na nádhernom zámku Hluboká nad Vltavou, kde sa nevesta nechala priviezť v koči a ženích zasa pricválal ako princ na bielom koni. Pieseň z rozprávky Tri oriešky pre Popolušku spevádzala šťastnú nevestu na ceste k budúcemu manželovi. Svadobná hostina bola pre tristo hostí, hoci pozvaných bolo viac ako 700hostí, pričom na svadbe nemali chýbať aj známe celebrity. Svadobné menu spočívalo v sviečkovej, knedličkovej polievky, klobásy, zabíjačkových pochúťok , whisky a slivovice.

No a hoci si nevesta svoju svadbu dokonale naplánovala, aj tak musela riešiť drobné trapasy, ktoré sa ani jej nevyhli. Na svadbe chýbal honosný ohňostroj, ktorý mal byť o polnoci, taktiež neprišiel zahraničný interpret, ktorý mal spievať na svadbe a asi najväčším sklamaním bolo, keď snúbenci namiesto avizovaných drahých šperkov mali snubné prstienky narýchlo vyrobené zo strieborného drôtu a kvetín.

Ale to vie každá nevesta, že žiadna svadba nie je dokonalá a keby nebola táto svadba tak medializovaná, isto by sme o týchto drobných nepríjemnostiach ani netušili.