Svadba za milión

Vyhodiť milión na svadbu nie je pre nás obyčajných ľudí jednoduché. Veď kto z nás si to môže dovoliť? Ale známe osobnosti zo showbiznisu, ktoré zarábajú mesačne viac peňazí, niekedy aj viac ako mi zarobíme za polrok alebo rok, si takú veľkú a pompéznu svadbu môžu dovoliť.

Minulý rok sa konalo veľa takýchto svadieb, do stavu manželského vstúpil Róbert Kaliňák, Haberova dcéra Zuzana, Nora Krchňáková, Patrik Tkáč, Oskar Rózsa či Karel Gott a Iveta Bartošová. Podľa odhadov svadba miliardára Patrika Tkáča (34) s Ivetou Vančovou (25) stála 461 520 eur (13 miliónov korún), teda bola u nás najdrahšou svadbou. Nevesta mala navrhnuté šaty od španielskeho módneho návrhára (Elie Saab) a svadobné prstene boli z dielne Chopard-a a Cartier-a. Začiatkom minulého roka sa v Las Vegas zosobášil aj Karel Gott (68) s Ivanou Macháčkovou (31) . hoci to bol tajný sobáš v jednej z mnohých kaplnok v Las Vegas. Mladomanželia si potom užili výlet helikoptérou a po mesiaci usporiadali svadobnú hostinu v jednej z pražských luxusných reštaurácií. .

Možno si my dovoliť milionové svadby nemôžeme, ale aj vďaka známym osobnostiam, ktorý si doprajú tento luxus, môžeme aj my zatvoriť na chvíľu oči a snívať o krásnom a dokonalom dni.