Keď svadobný účes nevydrží

Medzi pomerne časté svadobné trapasy patria aj trapasy s vlasmi. Je prirodzené, že každá nevesta chce mať vo svoj veľký deň dokonalý a nádherný svadobný účes. A tak vymýšľame kadejaké vlasové kreácie a v kaderníckom salóne nechávame hriešne vysoké sumy, aby sme v náš deň vyzerali naozaj skvostne.

Koľké z nás si však neskôr povzdychli nad nie dlhou trvanlivosťou nášho skvostného svadobného účesu? Je skutočne častým javom, že nevesty majú so svojím účesom na svadbe rôzne ťažkosti.

Stačí, ak vypadne jedna či dve sponky a už sa nám dokonale vytvorený zložitý drdol rozpadá. Ak ho neuchytíme včas, strhne so sebou aj ďalšie pramene vlasov a celý kadernícky „skvost“ je fuč.

Najčastejšie sa takéto vlasové trapasy stávajú nevestám, ktoré si nechajú na svadbu vytvoriť komplikované účesy.

No problémom môže byť niekedy aj príčesok. Príčesky zvyknú používať niektoré ženy s krátkymi vlasmi, ktoré však aspoň na svoju svadbu túžia po dlhých vlasoch. Ak príčesok nie je dostatočne dobre upevnený, môže vám doslova z hlavy odpadnúť, čo nie je vôbec príjemný zážitok.

Pokiaľ sa chcete takýmto vlasovým trapasom na svadbe vyhnúť, je zrejme lepšie spoľahnúť sa na niečo jednoduchšie. Veď neraz platí, že v jednoduchosti je krása a ak budete mať pohodlný a „trapasuvzdorný“ účes, určite si svoj veľký deň užijete viac naplno. Ktorá nevesta už len túži riešiť „rozpadnutý“ drdol a podobné katastrofy?

Okrem toho si treba uvedomiť, že na svadbe budete tancovať a zabávať sa, takže výber účesu by ste mali prispôsobiť aj tejto skutočnosti. Nie každý účes prežije vaše natriasanie a bujarú zábavu.