Pesnička na prvý manželský tanec

Vybrať správnu pesničku, ktorá vyjadrí vaše vzájomné city nie je jednoduché. Je to pesnička, ktorá je s vami už nejako spojená a ktorú vždy keď počujete a budete počuť, spomeniete si na svojho drahého. Pri tejto pesničke sa vám vyroja v mysli vaše spoločné spomienky, ktoré si s radosťou pripomínate. Ak túto pesničku ešte stále nemáte, tak si ju vyberte spoločne, pretože by to mala byť pesnička na váš prvý manželský tanec.

Niektoré páry majú svoju pesničku už dávno. Je to pesnička, ktorá hrala, keď sa spoznali, keď vás partner požiadal o ruku, alebo ktorá zaznela v rádiu najčastejšie keď ste boli spolu. Táto pesnička je už s nimi vžitá a je jedným zo symbolov ich lásky. Ale ak svoju pesničku nemáte ešte stále vybratú, tak sa nechajte inšpirovať nasledujúcimi pesničkami: Queen - "These are the days of our lives", Bryana Adamsa - Everything I do I do it for you, Emma Towenshend- We Can Fly Away, Stevie B - Because I love you.., Lucka Vondračková - Láska na sto let, U2-Beutiful Day, alebo niečo jemne tvrdšieho ako napr. Metallica - Nothing else matters. Romantických pesničiek je veľmi veľa, takže máte široký výber. Pieseň na váš svadobný tanec by mala byťskôr pomalšia, aby ste si tento okamih mohli poriadne vychutnať.

Svadobná pesnička by však rozhodne nemala byť len nejaká moderná vychytávka, ale pesnička, ktorú budú hrať v rádiu aj o 20 rokov. Pretože sa svadobná pieseň stane vašou súčasťou, tak si na jej výber nájdite aspoň pár minút, aby naozaj splnila svoj účel.