Plánovanie rozlúčkovej párty

Asi najlepším spôsobom ako vyjadriť náklonnosť svojim priateľom je usporiadať pre nich (a pre seba samozrejme) predsvadobnú párty.

Aj organizovanie takéhoto typu večierku nie je úplne jednoduchá záležitosť, pokiaľ má byť táto udalosť naozaj výnimočná. Je potrebné vyčleniť si určité finančné prostriedky na objednanie miestnosti, nákup dekorácií a v neposlednom rade na pohostenie pre hostí.

Častým zvykom býva konanie rozlúčky na mieste, kde ste sa s priateľmi zvykli stretávať, napríklad v obľúbenom podniku, bare či reštaurácii. Pokiaľ bývate v dome, môžete usporiadať párty u seba. Ušetríte tým určité množstvo peňazí, avšak pripravte sa, že nasledujúci deň budete pravdepodobne s bolesťou hlavy upratovať.

Pripraviť musíte takisto seba, keďže jedine vy budete stredobodom celého večera.

Pri organizovaní  rozlúčkovej párty tiež môžete zvážiť jej štylizovanie do určitej témy. Rozšíreným zvykom predovšetkým u najbližších priateľov býva pyžamová párty v domácom prostredí, ďalej tiež výzdoba podniku a predpísané oblečenie v rôznom štýle, napríklad havajskom, prehistorickom či futuristickom. Fantázii sa medze nekladú.

Nech už bude rozlúčková párty ladená akokoľvek, najdôležitejšie je vytvoriť príjemnú atmosféru s dobrou hudbou a zabezpečiť dostatočné množstvo papierových obrúskov, keďže vyhnúť sa slzám sa vám asi nepodarí.