Svadba Avril Lavigne

V roku 2006 svoju svadbu absolvovala aj punková princezná Avril Lavigne. Avril si vzala frontmana skupiny Sum 41 Derycka Whibleyho a ich svadobný deň bol ako vystrihnutý zo svadobného žurnálu.

Nevesta si vybrala na svoj svadobný deň nádherné svadobné šaty bez ramienok s dlhou 2-metrovou vlečkou z dielne Very Wang. Výstrih a aj kraj šiat bol olemovaný jemnou čipkou, vďaka ktorej šaty pôsobili nadčasovo jemne romanticky Blonďavé vlasy mala jemne zvlnené a doplnené bohatým závojom a nádhernou sponou. Svadobná kytica bola vytvorená z nádherných bielych ruží. Avril bola časopisom „In Touch“ označená ako 3. najkrajšia nevesta zo všetkých celebrít.

Svadby sa zúčastnili Avrilina matka a súrodenci Mathew a Michelle, Derycka prišla podporiť jeho matka a členovia skupiny Sum 41. Okrem nich sa svadobnej hostiny nezúčastnili žiadné iné celebrity.

Pár si vymenil manželské prísahy v altánku so strechou z bielych kvetín, a keď potom kráčali uličkou hádzali na nich hostia lupene ruží. Po svadobnom obrade čakala na hostí cocktailová recepcia, ktorá predchádzala večernej recepcii pod stanom.

Svadba Avril Lavigne bol nádherná a v duchu tradícií. Veď aj punková princezná sa môže stať rozprávkou romantickou princeznou, ktorá si chce vychutnať svoju svadbu so všetkým, čo k nej patrí.