Nové trendy svadobných kytíc

Každá aspoň trošku romanticky založená nevesta venuje výberu svadobnej kytice mimoriadnu pozornosť. A keďže svadobné trendy sa časom menia, tieto trendy ovplyvňujú aj výber kvetov a viazania svadobnej kytice. Svadobná kytica je krásnym doplnkom každej ženy už od nepamäti. Je krásnou súčasťou vašich svadobných šiat - živým šperkom každej nevesty.

Výber farby svadobnej kytice nie je jednoduchý. Pri bielych svadobných šatách si môžete vybrať farbu kvetov podľa vôle. Stále častejšie sa však objavujú svadobné šaty rôznych odtieňov ako krémové či iné pastelové farby. Tu nezabudnite, že ako nevesta musíte zladiť všetky, ktoré vo svadobný deň použijete – to znamená farba svadobných šiat, vlasov, líčenia a kytice. Najobľúbenejšie farby kvetov sú biela, maslová, lososová a svetloružová. Odvážnejšie nevesty siahnu aj po sýtych farbách ako tmavoružová, bordová a oranžová.

Ak chcete na svoju svadbu a svadobnú kyticu spomínať s radosťou celý život, tak potom vám radím mať vo svadobnej kytici váš obľúbený kvet. Neskôr vám každý pohľad na vašu obľúbenú kvetinu vyčarí úsmev na tvári. Najviac obľúbenou svadobnou kvetinou je ruža – kráľovná všetkých kvetín, ďalej sú to kaly, ľalie, hortenzie, tulipány,... . Čoraz častejšie sa však vo svadobných kyticiach objavujú aj exotické kvetiny ako orchidey, kurkuma či amaelisy.

Každá nevesta chce byť jedinečná a preto aj svadobné kytice sú rôznych konštrukcií, s netradičnými materiálmi, neštandardných tvarov, či dĺžky kvetov. Čoraz populárnejšie sú kytice, ktoré sa navliekajú na ruku, alebo kytice viazané do gule, ktoré nevesta drží za uško ako pri kabelke. Klasické spôsoby viazania ako kaskády, kruhové – guľaté kytice, vypichované, však stále pretrvávajú a isto nie sú krokom späť.

Ak sa poradíte so známymi, nájdete dobré kvetinové štúdio, môže byť vaša svadobá kytica nádherná a jedinečná.